LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (08/03) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (08/03)

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00

Γ’ Εθνική (2ος Όμιλος)

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης 1-0 (Τελικό)

1-0 59′ Σούκιας

Μ. Αλέξ. Τρικάλων – Εδεσσαϊκός 0-0 (Τελικό)

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας 0-0 (Τελικό)

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 (Τελικό)

1-0 79′ Βασαΐτης

ΠΑΣ Φλώρινα – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (Τελικό)

0-1 18′ Ανδριόπουλος

Αποβολή Μούδιος (Αγκαθιά) στο 23′

Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

ΑΟ Σειρήνα – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 0-3 α.α.

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:30

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Όλυμπος Αψάλου – Νίκη Καλής 5-1 (Τελικό)

1-0 4′ Παπασυμεών

2-0 34′ Τσίκος

2-1 40′ αυτογκόλ Παλτίδης

3-1 45′ Παπασυμεών

4-1 68′ Τσίκος

5-1 75′ Καραμπατάκης

Χαμένο πέναλτι στο 18′ Παπασυμεών (Άψαλος)

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 1-3 (Τελικό)

0-1 63′ Βασιλόπουλος

0-2 74′ Νάνος

0-3 79′ Νάνος

1-3 87′ Νάνος

ΠΑΣ Σκύδρα – Εθνικός Αριδαίας 8-0 (Τελικό)

1-0 16′ Θεοδωρίδης

2-0 26′ Γεωργίου

3-0 51′ Γάτσος

4-0 56′ Ταρπάνης

5-0 62′ Γάτσος

6-0 67′ Γάτσος

7-0 77′ Καραφουλίδης

8-0 84′ Φαντίδης Ν.

ΠΑΟ Κερασιάς – Άρης Λουτρακίου 2-0 (Τελικό)

1-0 41′ Τράιος

2-0 57′ Πασαλής Αναστ.

Άρης Προφήτη Ηλία – Δόξα Μεγαπλατάνου 1-0 (Τελικό)

1-0 85′ Καραγκιαούρης Τ. με πέναλτι

Αποβολή στο 45′ Λεκάκης (Προφήτης Ηλίας) και Παυλίδης (Μεγαπλάτανος)


Β’ Κατηγορία

ΑΣ Σεβαστιανά – Απόλλων Καλυβίων 1-5 (Τελικό)

0-1 15′ Κίτσος

0-2 42′ Αλεξανδρίδης

1-2 48′ Χατζηβασιλειάδης

1-3 54′ Αλεξανδρίδης

1-4 75′ Ελέζι Γ.

1-5 79′ Σιδηρόπουλος Β.

Ελπίδες Προμάχων – Απόλλων Ραχώνας 4-0 (Τελικό)

1-0 35′ Σέλκος Δ.

2-0 50′ Μασλάρης Κ.

3-0 53′ Μητσάνης Δ.

4-0 76′ Βέσκος Δ.

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς – Άρης Παλαιφύτου 2-2 (Τελικό)

0-1 13′ Νικολαΐδης

0-2 80′ Ματεντζόγλου

1-2 86′ Τουλγαρίδης Α.

2-2 90′ Τουλγαρίδης Α.

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου 0-2 (Τελικό)

0-1 13′ Τσάτσε με πέναλτι

0-2 70′ Αλμαλής

Μ. Αλέξανδρος Δροσερού – Μακεδονικός Έδεσσας 6-0 (Τελικό)

1-0 28′ Μπάσδος Μ.

2-0 40′ Σταμανίκης

3-0 59′ Σταμανίκης

4-0 65′ Μπάσδος

5-0 76′ Μπάσδος Μ.

6-0 87′ Φωτιάδης με πέναλτι

Μ. Θύελλα Ριζοχωρίου – ΠΑΟΚ Δυτικού 2-4 (Τελικό)

0-1 30′ Παυλίδης

1-1 36′ Μαντζερίδης

1-2 43′ Ανδρεάδης Ι.

1-3 62′ Ανδρεάδης Ι.

2-3 75′ Καραδοσίδης με πέναλτι

2-4 86′ Παυλίδης

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ