LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας και Γ’ Εθνικής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας και Γ’ Εθνικής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11:00

B’ 2ος

Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΟ Δάφνης 1-1 (Τελικό)

0-1 15’ Διαμαντόπουλος

1-1 51’ Στεφάνου

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00

Γ’ Εθνική

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά 1-0 (Τελικό)

1-0 45’ Θεοδωρίδης

Αλμωπός – Ερμής Αμυνταίου 2-0 (Τελικό)

1-0 22’ Μεντί

2-0 36’ Τσαβάρι

Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαικός 0-0 (Αναβολή λόγο καιρού)

ΑΠΕ Λαγκαδά -ΠΟ Τρίγλιας 0-0 (Τελικό)

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0 (Τελικό)

1-0 1’ Δημητρακόπουλος

2-0 58’ Κωτάκης

Π.Σ Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (Τελικό)

0-1 57’ Ρογκότης

Αγ.Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 (Τελικό)

1-0 45’ Γκούρτσας

2-0 58’ Χειρίτραντας

Α1

Ακρίτας Σωσάνδρας – Άρης Νησίου 1-2 (Τελικό)

0-1 63’ Μπέσιος

0-2 78’ Γκίνης

1-2 85’ Καραγιαννίδης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας 0-3 (Τελικό)

0-1 43’ Μαντζανάς

0-2 52’ Σιαματάς

0-3 89’ Τοπάλης

Δόξα Μελισσίου – Νίκη Καλής 1-1 (Τελικό)

0-1 2’ Σνάλα

1-1 40’ Χαρμάνας

Α’ 1ος

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Ελπίδα Έδεσσας 0-2 (Τελικό)

0-1 26’ Αδάμ

0-2 74’ Τσάτσε

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Όλυμπος Αψάλου 1-2 (Τελικό)

1-0 19’ Ζαχαριάδης

1-1 32’ Θεοδωρίδης

1-2 90’+3 Παλτίδης

Ορφέας Ριζαρίου – Άρης Υδραίας 5-1 (Τελικό)

1-0 26’ Μισκος

2-0 30’ Μισκος με πέναλτι

3-0 59’ Μίσκος

4-0 70’ Κολυμάνης

5-0 77’ Σιδηρόπουλος

5-1 85’ Καλπακιδης

Δόξα Μεγαπλατάνου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 3-3 (Τελικό)

0-1 7’ Μπαγκής

0-2 18’ Μπίτσας

1-2 20’ Σεφερίδης

1-3 36’ Μπαγκής

2-3 52’ Πατμανίδης

3-3 77’ Ελευθεριάδης

Α’ 2ος

Άρης Λιπαρού – ΠΑΟΚ Δαμιανού 1-3 (Τελικό)

0-1 77’ Ρήγας

1-1 83’ Βαρδαρέντσης

1-2 86’ Ρήγας με πέναλτι

1-3 89’ Ρήγας

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-0 (Τελικό)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ποντιακή Νεολαία Κρ. Βρύσης 1-0 (Τελικό)

1-0 10’ Μωυσίδης

Β’ 1ος

Ένωση Τσάκων – Ηρακλής Γαρεφίου 7-2 (Τελικό)

1-0 5’ Οξούζογλου

2-0 17’ Οξούζογλου

2-1 34’ Καραμήτσος

3-1 52’ Στεφανίδης

4-1 57’ Τσολάκης

4-2 60’ Σίσκος

5-2 62 Πέτσος

6-2 66’ Πέτσος

7-2 86’ Τζάρης

Άρης Πρ. Ηλία – Άρης Λουτρακίου 0-4 (Τελικό)

0-1 6’ Πλίσκας

0-2 74’ Μποτσφάρης

0-3 80’ Κόγιος

0-4 87’ Κόγιος

Β’ 2ος

Απόλλων Ραχώνας – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 1-3 (Τελικό)

0-1 15’ Καρυπίδης

0-2 36’ Καρυπίδης

0-3 56’ Αρβανίτης

1-3 64’ Ζαφειρίου

Ηρακλής Αγ. Λουκά – Άγιαξ Πέλλας 1-2 (Τελικό)

0-1 37’ Φερχάτι

1-1 60’ Μιχαηλίδης

1-2 90’ Τσαρτσαράκης

More in Α 1ος όμιλος