LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας και Γ’ Εθνικής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας και Γ’ Εθνικής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00

Γ’ Εθνική

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 0-0 (Τελικό)

Χαμένο πέναλτι ο Μεντί του Αλμωπού στο 93′

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 1-3 (Τελικό)

0-1 στο 25′ Ζούρκος με πέναλτι

1-1 στο 45′ Τσότρας

1-2 στο 55′ Χουσεΐνογλου

1-3 στο 85′ Ζούρκος

 

Α1 Κατηγορία

Δόξα Μελισσίου – Άρης Νησίου 2-0 (Τελικό)

1-0 στο 3′ Λιτοβολής Χ

2-0 στο 74′ Σερέτης με πέναλτι

Χαμένο πέναλτι ο Αλεξανδρίδης για το Νησί στο 23′

Χαμένο πέναλτι ο Αναστασιάδης για το Νησί στο 76′

 

Δόξα Μανδάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας 3-1 (Τελικό)

1-0 στο 34′ Ιωαννίδης

2-0 στο 53′ Αναστασιάδης με πέναλτι

2-1 στο 75′ Κοντακτσής

3-1 στο 87′ Αποστολούδας

Αποβλήθηκε ο Ουζούνης της Σωσάνδρας στο 85′

 

Άρης Αμπελειών – Νίκη Αξού 0-2 ( Τελικό)

0-1 στο 14′ Πολατίδης

0-2 στο 65′ Πολατίδης

 

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Ορφέας Ριζαρίου – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας 7-0 (Τελικό)

1-0 στο 9′ Μίσκος

2-0 στο 13′ Τσόρμπας

3-0 στο 43′ Καραολάνης

4-0 στο 62′ Αλεξιάδης

5-0 στο 74′ Κατηκαρίδης Κ.

6-0 στο 80′ Καραγιάννης

7-0 στο 90′ Καραολάνης

 

Δόξα Μεγαπλατάνου – Όλυμπος Αψάλου 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 89′ Νασούφης

 

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – ΠΑΟΚ Δαμιανού 3-0 (Τελικό)

1-0 στο 40′ Σελέζνιοφ

2-0 στο 49′ Ντότας

3-0 στο 80′ Χωραφάς

Αποβλήθηκε ο Συρώκας του Πατριαρχείου στο 85′

 

Μ. Αλέξανδρος Νέας Πέλλας – Φίλιππος Γιαννιτσών 1-2 (Τελικό)

0-1 στο 34′ Χατζηχρήστος

1-1 στο 55′ Σπυριδάκης

1-2 στο 68′ Σαββουλίδης

 

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Άρης Λιπαρού 5-3 (Τελικό)

1-0 στο 14′ Γεωργιάδης

1-1 στο 24′ Μανδάλης

2-1 στο 32′ Γεωργιάδης

2-2 στο 34′ Μανδάλης

2-3 στο 40′ Μανδάλης

3-3 στο 61′ Γκότσης

4-3 στο 85′ Γκότσης

5-3 στο 90′ Ισλάκογλου

 

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Αθύρων 4-2 (Τελικό)

1-0 στο 11′ Χαραλαμπίδης Κ.

2-0 στο 23′ Μάλαμας

3-0 στο 40′ Χαραλαμπίδης Ν.

3-1 στο 44′ Μπαξεβανίδης

4-1 στο 55′ Καρπάτσης

4-2 στο 82′ Λογοθετίδης

 

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 1-2 (Τελικό)

0-1 στο 13′ Αλμπάνης

1-1 στο 15′ Σκορντίλεβα

1-2 στο 33′ Καραφουλίδης

Αποβλήθηκαν στο 80′ Λεκάκης για Σκύδρα και Χατζηβασιλειάδης για Σταυροδρόμι

 

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Δάφνη Παναγίτσας – Αστραπή Ζέρβης 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 26′ Πολατίδης

More in Α 1ος όμιλος