LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Κυριακής. – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Κυριακής.

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 16:30-17:00

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Όλυμπος Αψάλου-Δόξα Μανδάλου 0-2 (Τελικό)

20′ 0-1 Ιωαννίδης

55′ 0-2 Τσιλογλανίδης

Μ.Αλέξανδρος Πέλλας-Δόξα Μαυροβουνίου 2-2 (Τελικό)

38’ 0-1 Γκότσης

70′ 1-1 Ρέκκος

85′ 2-1 Γουστέρης

88′ 2-2 Ρέις

Ακρίτας Σωσάνδρας-Δόξα Εξαπλατάνου 5-1 (Τελικό)

28′ 0-1 Κιλικλής

49′ 1-1 Βακιάνης

59′ 2-1 Παρτσανάκης

64’ 3-1 Καραγιαννίδης με πέναλτι

74’ 3-1 Καραγιαννίδης

76’ 4-1 Καραγιαννίδης

Ά 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Σαρακηνών-Ευρωπός Φούστανης 17-0 (Τελικό)

9′ 1-0 Θωμάς Λ.

19′ 2-0 Νάνος

25′ 3-0 Ρώσσης

30′ 4-0 Παπαδόπουλος

35′ 5-0 Νάνος

36′ 6-0 Παπαδόπουλος

40′ 7-0 Τσόρμπας Β.

43′ 8-0 Στογιάννης

48′ 9-0 Τρίψης

50′ 10-0 Παπδόπουλος

60′ 11-0 Σαμαράς Χ.

63′ 12-0 Αυτογκόλ Καραηλίας

65′ 13-0 Τρίψης

75′ 14-0 Παπαδόπουλος

77′ 15-0 Τρίψης

80′ 16-0 Παρίσσης

85′ 17-0 Σαμαράς Χ.

Άρης Νησίου-Ελπίδα Έδεσσας 3-1 (Τελικό)

6′ 0-1 Τσάτσε

16′ 1-1 Τσεγάνης

21′ 2-1 Τσεγάνης

63′ 3-1 Δαφνής

Δόξα Μεγαπλατάνου-Μ.Αλέξανδρος Άρνισσας 6-1 (Τελικό)

42′ 1-0 Καιλάρης Π.

53′ 2-0 Ελευθεριάδης Θ.

63′ 3-0 Ελευθεριαδης Θ.

70′ 3-1 Πασλαμούσκας

74′ 4-1 Σεφερίδης

80′ 5-1 Σεφεριδης

86′ 6-1 Σεφεριδης

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου-Άρης Υδραίας 3-0 (Τελικό)

14′ 1-0 Παπαπέτρου Π.
26′ 2-0 Παλτίδης
68′ 3-0 Κοκτσίδης

Ηρακλής Γαρεφίου-Ορφέας ΡΙιζαρίου 1-8 (Τελικό)

5′ 0-1 Σιδηρόπουλος

6′ 1-1 Μάρκου

16′ 1-2 Κατηκαρίδης Γ.

23′ 1-3 Κατηκαρίδης Κ.

35′ 1-4 Αλεξιάδης

60′ 1-5 Γρηγοριάδης

75′ 1-6 Βάινας

81′ 1-7 Καραολανης

86′ 1-8 Βάινας

Α’ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Παλαιφύτου-Π.Νεολαία 2-2 (Τελικό)

29′ 1-0 Ματεντζόγλου

31′ 1-1 Γάτσος

50′ 2-1 Τόσιος

90′ 2-2 Γκίλης

Φίλιππος Σταυροδρομίου-Νίκη Αξού 0-1 (Τελικό)

75′ 0-1 Πολατίδης

Άρης Αμπελειών-Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-0 (Τελικό)

60′ 1-0 Παπαδόπουλος

Άρης Αθύρων-Μ.Αλέξανδρος Δροσερού 1-0 (Τελικό)

52′ 1-0 Λογοθετίδης

Φίλιππος Γιαννιτσών-Άρης Λιπαρού 1-2 (Τελικό)

14′ 0-1 Τόπκας

67′ 0-2 Αριόλ

73′ 1-2 Παπαδόπουλος

Β 10ς ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Δωροθέας-Μ.Αλέξανδρος Ν.Πέλλας 4-1 (Τελικό)

25′ 1-0 Σταματιάδης

30′ 1-1 Αυτογκόλ Νικολαίδης

50′ 1-0 Σταματιάδης

55′ 3-1 Γκολγκέγκα

70′ 4-1 Σταματιάδης

More in Α 1ος όμιλος