LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου. – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου.

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 16:00

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Μαυροβουνίου-Ακρίτας Σωσάνδρας 5-0(Τελικό)

1-0 Γκοτσης στο 4′

2-0 Ρέντζια στο 17′

3-0 Αποστολούδας στο 32′

4-0 Καρυπίδης στο 75′

5-0 Γιαουτζής στο 85′

Νίκη Καλής-Όλυμπος Αψάλου 4-1(Τελικό)

1-0 Γιακαμόζης στο 3′

2-0 Καραγκιαούρης στο 12′

3-0 Πληκαδίτης στο 20′

3-1 Καραμπατάκης στο 61′

Αποβολή του Κωστίκα για την Νίκη Καλής στο 60′

4-1 Γιακαμόζης στο 69′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ελπίδα Έδεσσας-Μ.Θύελλα Λυκοστόμου 2-0(Τελικό)

1-0 Μπουζάκης στο 21′

2-0 Μουσολάρι στο 75′

Εθνικός Αριδαίας-Ορφέας Ριζαρίου 0-6(Τελικό)

0-1 Τσορμπας στο 15′

0-2 Καραολάνης στο 29′

0-3 Σαββαντόγλου στο 34′

0-4 Μίσκος στο 48′

0-5 Γρηγοριάδης στο 89′

0-6 Σαββαντόγλου στο 90′

Μ.Αλέξανδρος Όρμας-Ηρακλής Γαρεφίου 8-1(Τελικό)

1-0 Νούσης στο 7′

2-0 Κώνστας στο 19′

3-0 Κώνστας στο 27′

4-0 Δημητρίου στο 37′

5-0 Νούσης στο 49′

6-0 Κώνστας στο 55′

7-0 Νούσης στο 70′

8-0 Μήνου στο 73′

8-1 Μάρκου Χ. στο 89′

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Υδραίας 5-0(Τελικό)

1-0 Στογιάννης στο 14′

2-0 Τσόρμπας Β. στο 20′

3-0 Γεράσιμος Γραικός (του Δημητρίου) στο 27′

4-0 Σαμαράς στο 34′

5-0 Μποζίνης στο 44′

Άρης Νησίου-ΠΑΟ Κερασιάς 3-0(Τελικό)

1-0 Τσεγάνης στο 29′

2-0 Τσεγάνης στο 55′

3-0 Παπουλίδης στο 68′

Μ.Αλέξανδρος Άρνισσας-Ευρωπός Φούστανης 4-2(Τελικό)

1-0 Μεταξάς στο 4′

2-0 Μάρτιν στο 9′

3-0 Κωστίδης στο 13′

4-0 Ολίδης (πεναλντι) στο 24′

4-1 Δημητρίου Τ. στο 34′

4-2 Χαραμάλης στο 65′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών-Μ.Αλέξανδρος Δροσερού 4-2(Τελικό)

1-0 Χατζηχρήστος στο 7′

2-0 Μωυσίδης στο 27′

(χαμένο πέναλντι για το Δροσερό του Μπάσδου στο 40′)

2-1 Σταμανίκης στο 42′

2-2 Τεληγιαννίδης στο 50′

3-2 Χατζηχρήστος στο 70′

4-2 Μωυσίδης στο 81′

Νίκη Αξού-Άρης Αμπελειών 0-0(Τελικό)

ΠΑΟΚ Δαμιανού-Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-1(Τελικό)

0-1 Ευαγγελίδης στο 27′

Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης-ΑΕΚ Καρυώτισσας 3-1(Τελικό)

0-1 Πασαλής στο 18′

1-1 Γάτσος στο 65′ (Πέναλντι)

2-1 Γάτσος στο 77′

3-1 Ελευθερίου Χ.(του Γ.) στο 89′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αστραπή Ζέρβης-Αναγέννηση Δωροθέας 1-6(Τελικό)

0-1 Γκολγκέκα στο 8′

0-2 Κογιος Σ. στο 34′

1-2 Κιτσούκης στο 37′

1-3 Κόγιος Σ. στο 42′

1-4 Κόγιος Σ. στο 70′

1-5 Κόγιος Σ. στο 85′

1-6 Κόγιος Σ. στο 89′

Εθνικός Γραμματικού-Μακεδονικός Έδεσσας 1-2(Τελικό)

0-1 Καλογιάννης στο 40′

0-2 Καλογιάννης στο 65′

1-2 Καρυπίδης στο 68′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Πατριαρχείο Γιαννιτσών-Ηρακλής Αγ.Λουκά 1-1(Τελικό)

0-1 Τσαλικίδης (πέναλντι) στο 23′

1-1 Λαζαρίδης στο 80′

More in Α 1ος όμιλος