LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0 (Τελικό)

1-0 Μέντης στο 44′

Κόκκινη για τον Εδεσσαικό ο Ουζούνης στο 44′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Μελισσίου – Δόξα Εξαπλατάνου 1-0 (Τελικό)

1-0 Σερέτης στο 82′

Δόξα Μανδάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας 6-2 (Τελικό)

1-0 Καραδήμος στο 14′

1-1 Βασιλόπουλος στο 23′

2-1 Μαυρομάτης Κ. στο 28′

3-1 Μαυρομάτης στο 46′

3-2 Πασχούλης στο 48′

4-2 Καραδήμος στο 51′

5-2 Μαυρομάτης Κ στο 68′

6-2 Καραδήμος στο 85′

ΑΣ Πρόμαχοι – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 3-1 (Τελικό)

1-0 Μήτσκας στο 31′

2-0 Καραγιανίδης στο 42′

2-1 Καραγιάννης στο 73′

2 Κόκκινες για Κ.Βρύση .

3-1 Μπογδάνης στο 90+

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Όλυμπος Αψάλου 3-1 (Τελικό)

1-0 Σιδηρόπουλος στο 15′

1-1 Πισμησάκης στο  26′

2-1 Κοκκινίδης στο 36′

3-1 Τερζής στο 67′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Δόξα Μεγαπλατάνου – Ηρακλής Γαρεφείου 7-0 (Τελικό)

1-0 Ελευθεριάδης στο 10′

2-0 Αντωνίου στο 28′

3-0 Ρουζμπί στο 33′

4-0 Μίζογλου Ε. στο 40′

5-0 Τζίνγκας στο  52′

6-0 Τζίνγκας στο 65′

7-0 Αντωνίου στο 71′

Άρης Νησίου – Άρης Υδραίας 6-0 (Τελικό)

1-0 Αλεξανδρίδης στο 5′

2-0 Παπουλίδης στο 15′

3-0 Κίνης στο 42′

4-0 Αλεξανδρίδης 47

5-0 Παπουλίδης στο 85′

6-0 Αλεξανδρίδης στο 89′

Ευρωπός Φούστανης – ΠΑΟ Κερασιάς 2-3 (Τελικό)

0-1 Μάντζιος στο 11′

1-1 Καραδοσίδης με πέναλτι στο 21′

1-2 Γάτσος 32′

2-2 Μάντζιος στο 40′

2-3 Τράιος στο 64′

ΜΑ Όρμας – Μ.Θύελλα Λυκοστόμου 1-3 (Τελικό)

0-1 Κοκτσίδης με πέναλτι στο 36′

0-2 Κοκτσίδης με πέναλτι στο 64′

0-3 Παπαπέτρου στο 75′

1-3 Σαμαράς με πέναλτι στο 90′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-3 (Τελικό)

0-1 Γρηγοριάδης στο 4′

0-2 Γρηγοριάδης στο 34′

0-3 Γρηγοριάδης στο 52′

1-3 Πελτέκης στο 75′

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Άρης Αθύρων 2-3 (Τελικό)

0-1 Γεωργιάδης στο 10′

1-1 Σωτηριάδης στο 40′

2-1 Μποζίδης στο 43′

2-2 Ριζόπουλος στο 55′

2-3 Ριζόπουλος στο 80′

Χαμένο πέναλτι για το Δαμιανό από τον Γρηγοριάδης στο 70′

Άγιαξ Πέλλας – Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-3 (Τελικό)

0-1 Ελέζη στο 51′

0-2 Στεφάνου στο  62′

0-3 Ευαγγελίδης στο 76′

Άρης Λιπαρού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 0-0 (Τελικό)

ΜΑ Αρσενίου – Άρης Παλαιφύτου 1-1 (Τελικό)

0-1 Σνάλα στο 5′

1-1 Ταρπάνης στο 62′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Μακεδονικός Έδεσσας – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 1-1 (Τελικό)

0-1 Καρασαβίδης στο 34′

1-1 Ζάσκα στο 90′

Ν.Πυρσός Πετριάς – Δάφνη Παναγίτσας 2-0

1-0 Τυριακίδης Α. στο 10′

2-0 Τυριακιδης Χ. στο 18′

Οριστική διακοπή λόγο αποχώρησης της Παναγίτσας από το γήπεδο στο 44′  λόγο αποφάσεων του Ρέφερι .

Κόκκινη για την Παναγίτσα ο Τσογγίδης στο 43´

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Δυτικού – ΠΑΟ Δάφνης 2-0 (Τελικό)

1-0 Παπαδόπουλος Γ. (81′)

2-0 Χωραφάς (90′)

ΜΑ Ν.Πέλλας – Απόλλων Ραχώνας 1-1 

0-1 Ευθιμιάδης στο 24′

1-1 Βουζαξάκης στο 83′

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Αναγέννηση Λιποχωρίου 7-2 (Τελικό)

1-0 Σαρόγλου στο 20′

2-0 Νικολαίδης στο 33′

2-1 Τζότζος Στο 48′

3-1 Σαρόγλου στο 57′

4-1 Χελβατζόγλου στο  65′

5-1 Χελβατζόγλου στο 70′

6-1 Χελβατζόγλου στο 79′

6-2 Σάλα στο 81′

7-2 Καρπάς στο 83′

More in Α 1ος όμιλος