H Κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

H Κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας

1ος όμιλος

Αλμωπός, Πολυκαρπιακός, Σωσάνδρα, Γαρέφι

1η αγωνιστική

Αλμωπός -Γαρέφι

Πολυκαρπιακός -Σωσάνδρα

2η αγωνιστική

Γαρέφι – Πολυκαρπιακός

Σωσάνδρα – Αλμωπός

3η αγωνιστική

Πολυκαρπιακός – Αλμωπός

Γαρέφι – Σωσάνδρα

 

2ος όμιλος

Εξαπλάτανος, Νησί, Σαρακηνοί, Άρνισσα

1η αγωνιστική

Εξαπλάτανος – Άρνισσα

Νησί – Σαρακηνοί

2η αγωνιστική

Άρνισσα – Νησί

Σαρακηνοί – Εξαπλάτανος

3η αγωνιστική

Νησί – Εξαπλάτανος

Άρνισσα – Σαρακηνοί

 

3ος όμιλος

Πρόμαχοι, Κερασιά, Ελπίδα, Φούστανη

1η αγωνιστική

Πρόμαχοι – Φούστανη

Κερασιά – Ελπίδα

2η αγωνιστική

Φούστανη – Κερασιά

Ελπίδα – Πρόμαχοι

3η αγωνιστική

Κερασιά – Πρόμαχοι

Φούστανη – Ελπίδα

 

4ος όμιλος

Εδεσσαϊκός, Νεοχώρι, Όρμα, Άψαλος

1η αγωνιστική

Εδεσσαϊκός – Άψαλος

Νεοχώρι – Όρμα

2η αγωνιστική

Άψαλος – Νεοχώρι

Όρμα – Εδεσσαϊκός

3η αγωνιστική

Νεοχώρι – Εδεσσαϊκός

Άψαλος – Όρμα

 

5ος όμιλος

Μαυροβούνι, Υδραία, Μεγαπλάτανος

1η αγωνιστική

Μεγαπλάτανος – Υδραία

Ρεπό: Mαυροβούνι

2η αγωνιστική

Υδραία – Μαυροβούνι

Ρεπό: Μεγαπλάτανος

3η αγωνιστική

Μαυροβούνι – Μεγαπλάτανος

Ρεπό: Υδραία

 

6ος όμιλος

Καλή, Εθνικός Αρ., Τσάκοι, Λυκόστομο

1η αγωνιστική

Καλή – Λυκόστομο

Εθνικός Αριδαίας – Τσάκοι

2η αγωνιστική

Λυκόστομο – Εθνικός Αριδαίας

Τσάκοι – Καλή

3η αγωνιστική

Εθνικός Αριδαίας – Καλή

Λυκόστομο – Τσάκοι

 

7ος όμιλος

Μάνδαλο, Ριζάρι, Σταυροδρόμι, Γαλατάδες

1η αγωνιστική

Μάνδαλο – Γαλατάδες

Ριζάρι – Σταυροδρόμι

2η αγωνιστική

Γαλατάδες – Ριζάρι

Σταυροδρόμι – Μάνδαλο

3η αγωνιστική

Ριζάρι – Μάνδαλο

Γαλατάδες – Σταυροδρόμι

 

8ος όμιλος

Μελίσσι, Εσώβαλτα, Δροσερό, Αρσένι

1η αγωνιστική

Μελίσσι – Αρσένι

Εσώβαλτα – Δροσερό

2η αγωνιστική

Αρσένι – Εσώβαλτα

Δροσερό – Μελίσσι

3η αγωνιστική

Εσώβαλτα – Μελίσσι

Αρσένι – Δροσερό

 

9ος όμιλος

Κρύα Βρύση, Παλαίφυτο, Λιπαρό, Π.Νεολαία

1η αγωνιστική

Κρύα Βρύση – Π.Νεολαία

Παλαίφυτο – Λιπαρό

2η αγωνιστική

Π.Νεολαία – Παλαίφυτο

Λιπαρό – Κρύα Βρύση

3η αγωνιστική

Παλαίφυτο – Κρύα Βρύση

Π.Νεολαία – Λιπαρό

 

10ος όμιλος

Εθνικός Γιαννιτσών, Φίλιππος Γιαννιτσών, Δυτικό, Αξός

1η αγωνιστική

Εθνικός Γιαννιτσών – Αξός

Φίλιππος Γιαννιτσών – Δυτικό

2η αγωνιστική

Αξός – Φίλιππος Γιαννιτσών

Δυτικό – Εθνικός Γιαννιτσών

3η αγωνιστική

Φίλιππος Γιαννιτσών – Εθνικός Γιαννιτσών

Αξός – Δυτικό

 

11ος όμιλος

Πέλλα, Άθυρα, Π.Μυλότοπος, Αμπελιές

1η αγωνιστική

Πέλλα – Αμπελιές

Π.Μυλότοπος – Άθυρα

2η αγωνιστική

Αμπελιές – Άθυρα

Π.Μυλότοπος – Πέλλα

3η αγωνιστική

Άθυρα – Πέλλα

Αμπελιές – Π.Μυλότοπος

 

12ος όμιλος

Αναγέννηση Γιαννιτσών., Ραχώνα, Καρυώτισσα, Δαμιανό

1η αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δαμιανό

Ραχώνα – Καρυώτισσα

2η αγωνιστική

Δαμιανό – Ραχώνα

Καρυώτισσα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

3η αγωνιστική

Ραχώνα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δαμιανό – Καρυώτισσα

 

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ