Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

29 ΓΚΟΛ
Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

23 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

13 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

12 ΓΚΟΛ

Μπάσδος (Δροσερό)

11 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

10 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Τόπκας (Λιπαρό)

Πολατίδης (Αξός)

Σιδώρης (Αμπελειές)

9 ΓΚΟΛ

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Παλάνης (Λιπαρό)

8 ΓΚΟΛ

Γεωργιάδης (Άθυρα)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

6 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Ρήγας (Δαμιανό)

Μανδάλης (Λιπαρό)

5 ΓΚΟΛ

Χατζίδης (Παλαίφυτο)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μουρατίδης (Αξός)

4 ΓΚΟΛ

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Μυστακίδης (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθερίου Χ.Γ (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

 

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμο)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Καρυώτισσα)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ζαφειρίου (Φίλιππος))

Ταρπάνης (Αρσένι)

Σταμανίκης (Δροσερό)

2 ΓΚΟΛ

Κοσμίδης (Αξός)

Χατζηαλεξιάδης (Αξος)

Χωραφάς (Αξός)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Π.Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Π. Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Παπαχρήστου (Π.Νεολαία)

Κελφωτιάδης ( Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Δημτσούδης (Δαμιανό)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Καλώσης (Σταυροδρόμι)

Κάτσε (Σταυροδρόμι)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπόλλας (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Πασσαλής (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Φώτης (Άθυρα)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Φούντογλου (Λιπαρό)

Ιωαννίδης (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Κωνσταντινίδης (Αρσένι)

Δεσποτόπουλος (Δροσερό)

Πισμίσης (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Τεληγιαννίδης (Δροσερό)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Τσαρτσαράκης (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος