Όλες οι αγωνιστικές των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Όλες οι αγωνιστικές των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πέλλας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ:

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: –

5η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: –

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: –

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ:

6η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: –

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: –

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: –

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: –

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: –

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: –

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: –

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: –

4η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: –

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: –

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ:

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: –

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: –

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ:

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: –

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: –

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: –

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: –

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: –

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ:

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: –

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: –

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: –

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: –

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: –

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –

6η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: –

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: –

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: –

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: –

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: –

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

3η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: –

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: –

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: –

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: –

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: –

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: –

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: –

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ – ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: –

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –

3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: –

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: –

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –

4η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: –

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 – ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: –

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: –

5η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: –

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: –

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: –

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: –

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: –

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: –

3η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: –

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –

4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: –

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: –

5η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ – Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: –

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ:

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

4 Σχόλια

4 Comments

  1. Uefa

    14 Σεπτεμβρίου 2020 at 23:23

    Champions league!!!

  2. Αβραμίδης....δαμιανο

    14 Σεπτεμβρίου 2020 at 20:58

    Αρε μεγάλο δαμιανο φορτσα

  3. Ανώνυμος

    14 Σεπτεμβρίου 2020 at 20:48

    Κλήρωση κυπέλλου, κλήρωση πρωταθλημάτων, οι αγώνες όμως θα αρχίσουν; Η τζάμπα τα έξοδα των ομάδων; Ο covid τι λέει;

  4. Ανώνυμος

    14 Σεπτεμβρίου 2020 at 20:44

    Τα Βρυτα δεν κατεβηκαν;

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ