Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

Στον 2ο όμιλο συμμετέχουν 15 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 30 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας Ρεπό
Εδεσσαϊκός-Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς -Νέα Καλλικράτεια
Αναγέννηση Πλαγιάς-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-Αετός Βαρβάρας
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Γιαννιτσών-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός
Ρεπό – Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέα Καλλικράτεια -Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός
Αετός Βαρβάρας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών-Εθνικός Γιαννιτσών

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς -ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας Ρεπό
Μακεδονικός-Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Νέα Καλλικράτεια
Εθνικός Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας-Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική
Νίκη Αγκαθιάς -ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ρεπό
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών
Νέα Καλλικράτεια -Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνώ Ρεπό
Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός Θέρμης
Νέα Καλλικράτεια -Ποσειδών Μηχανιώνας

6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός
Νίκη Αγκαθιάς -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας Ρεπό
Θερμαϊκός Θέρμης-Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίω-Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς
Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Νέα Καλλικράτεια -Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης Ρεπό

8η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός-Εθνικός Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Πλαγιάς-Αετός Βαρβάρας
Νίκη Αγκαθιάς -Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκόσ-Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Γιαννιτσών Ρεπό

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εθνικός Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αετός Βαρβάρας-Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας
Νέα Καλλικράτεια -Αναγέννηση Πλαγιάς
Θερμαϊκός Θέρμης-Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

10η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός-Νέα Καλλικράτεια
Αγροτικός Αστέρας-Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς Ρεπό
Νίκη Αγκαθιάς -Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρεια

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών
Νέα Καλλικράτεια -Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς

12η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Αετός Βαρβάρας-Νέα Καλλικράτεια
Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Γιαννιτσών Ρεπό
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Πλαγιάς-Νίκη Αγκαθιάς

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς -Μακεδονικός
Αναγέννηση Πλαγιάς-Αγροτικός Αστέρας

14η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΟ Κουφαλίων
Νέα Καλλικράτεια Ρεπό
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός
Εθνικός Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Πλαγιάς
Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας

15η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς -Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών

3 Σχόλια

3 Comments

  1. PellaSports

    8 Σεπτεμβρίου 2020 at 21:40

    Κι όμως είναι άγνωστο ακόμη, διότι δεν υπάρχει προκήρυξη…

  2. Ρωτάω εγώ...

    8 Σεπτεμβρίου 2020 at 20:31

    Δεν έχεις κι’ άδικο “λέω τώρα”. Εγώ θέτω άλλο προβληματισμό και πρώτα ρωτάω το pella spors, πόσες ομάδες υποβιβάζονται; Το ρωτάω γιατί στον όμιλο έχουμε πολλές Σουλιοτισες που είναι έτοιμες για φούντο.

  3. Λέω τώρα ......

    8 Σεπτεμβρίου 2020 at 13:37

    Τώρα, για του αληθές το δίκαιο. Σύμφωνα με τα ρόστερ και γενικά των αδυνάτων ομάδων του ομίλου, γιατί όχι η Θύελλα Σαρακηνών να χτυπήσει άνοδο; Η Θέσ/κη μισό πεθαμένη, η Ημαθία πάει το πολύ για παραμονή και η Πέλλα άστα να πάνε.

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ