Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣ Πέλλας

1η Αγωνιστική (12η)

Άρης Νησίου – Άρης Αμπελειών

ΑΣ Πρόμαχοι – Νίκη Αξού

Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Καλής

Δόξα Μανδάλου – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

Θύελλα Σαρακηνών – Ακρίτας Σωσάνδρας

Δόξα Μελισσίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

 

2η Αγωνιστική (13η)

ΑΣ Πρόμαχοι – Άρης Νησίου

Άρης Αμπελειών – Εθνικός Γιαννιτσών

Νίκη Αξού – Δόξα Μανδάλου

Νίκη Καλής – Θύελλα Σαρακηνών

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Δόξα Μελισσίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ακρίτας Σωσάνδρας

 

3η Αγωνιστική (14η)

Άρης Νησίου – Εθνικός Γιαννιτσών

Δόξα Μανδάλου – ΑΣ Πρόμαχοι

Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Αμπελειών

Δόξα Μελισσίου – Νίκη Αξού

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νίκη Καλής

Ακρίτας Σωσάνδρας – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

 

4η Αγωνιστική (15η)

Δόξα Μανδάλου – Άρης Νησίου

Εθνικός Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Μελισσίου

Άρης Αμπελειών – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Νίκη Αξού – Ακρίτας Σωσάνδρας

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Νίκη Καλής

 

5η Αγωνιστική (16η)

Άρης Νησίου – Θύελλα Σαρακηνών

Δόξα Μελισσίου – Δόξα Μανδάλου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Γιαννιτσών

Ακρίτας Σωσάνδρας – ΑΣ Πρόμαχοι

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Άρης Αμπελειών

Νίκη Καλής – Νίκη Αξού

 

6η Αγωνιστική (17η)

Δόξα Μελισσίου – Άρης Νησίου

Θύελλα Σαρακηνών – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δόξα Μανδάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας

Εθνικός Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

ΑΣ Πρόμαχοι – Νίκη Καλής

Άρης Αμπελειών – Νίκη Αξού

 

7η Αγωνιστική (18η)

Άρης Νησίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Μελισσίου

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Θύελλα Σαρακηνών

Νίκη Καλής – Δόξα Μανδάλου

Νίκη Αξού – Εθνικός Γιαννιτσών

Άρης Αμπελειών – ΑΣ Πρόμαχοι

 

8η Αγωνιστική (19η)

Ακρίτας Σωσάνδρας – Άρης Νησίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

Δόξα Μελισσίου – Νίκη Καλής

Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αξού

Δόξα Μανδάλου – Άρης Αμπελειών

Εθνικός Γιαννιτσών – ΑΣ Πρόμαχοι

 

9η Αγωνιστική (20η)

Άρης Νησίου – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

Νίκη Καλής – Ακρίτας Σωσάνδρας

Νίκη Αξού – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Άρης Αμπελειών – Δόξα Μελισσίου

ΑΣ Πρόμαχοι – Θύελλα Σαρακηνών

Εθνικός Γιαννιτσών – Δόξα Μανδάλου

 

10η Αγωνιστική (21η)

Νίκη Καλής – Άρης Νησίου

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Νίκη Αξού

Ακρίτας Σωσάνδρας – Άρης Αμπελειών

Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΑΣ Πρόμαχοι

Δόξα Μελισσίου – Εθνικός Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών – Δόξα Μανδάλου

 

11η Αγωνιστική (22η)

Νίκη Αξού – Άρης Νησίου

Άρης Αμπελειών – Νίκη Καλής

ΑΣ Πρόμαχοι – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

Εθνικός Γιαννιτσών – Ακρίτας Σωσάνδρας

Δόξα Μανδάλου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών – Δόξα Μελισσίου

More in Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ