Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πέλλας

Α’ Όμιλος

1η Αγωνιστική (12η)

Ελπίδα Έδεσσας – Άρης Υδραίας

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Αναγέννηση Δωροθέας

Δόξα Μεγαπλατάνου – ΠΑΟ Κερασιάς

Ορφέας Ριζαρίου – Όλυμπος Αψάλου

Αστέρας Νεοχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

Εθνικός Αριδαίας – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

 

2η Αγωνιστική (13η)

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Ελπίδα Έδεσσας

Άρης Υδραίας – Δόξα Μεγαπλατάνου

Αναγέννηση Δωροθέας – Ορφέας Ριζαρίου

ΠΑΟ Κερασιάς – Αστέρας Νεοχωρίου

Όλυμπος Αψάλου – Εθνικός Αριδαίας

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

 

3η Αγωνιστική (14η)

Ελπίδα Έδεσσας – Δόξα Μεγαπλατάνου

Ορφέας Ριζαρίου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας

Αστέρας Νεοχωρίου – Άρης Υδραίας

Εθνικός Αριδαίας – Αναγέννηση Δωροθέας

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – ΠΑΟ Κερασιάς

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Όλυμπος Αψάλου

 

4η Αγωνιστική (15η)

Ορφέας Ριζαρίου – Ελπίδα Έδεσσας

Δόξα Μεγαπλατάνου – Αστέρας Νεοχωρίου

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Εθνικός Αριδαίας

Άρης Υδραίας – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Αναγέννηση Δωροθέας – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

Όλυμπος Αψάλου – ΠΑΟ Κερασιάς

 

5η Αγωνιστική (16η)

Ελπίδα Έδεσσας – Αστέρας Νεοχωρίου

Εθνικός Αριδαίας – Ορφέας Ριζαρίου

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Δόξα Μεγαπλατάνου

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Μ. Αλέξανδρος Όρμας

Όλυμπος Αψάλου – Άρης Υδραίας

ΠΑΟ Κερασιάς – Αναγέννηση Δωροθέας

 

6η Αγωνιστική (17η)

Εθνικός Αριδαίας – Ελπίδα Έδεσσας

Αστέρας Νεοχωρίου – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Ορφέας Ριζαρίου – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

Δόξα Μεγαπλατάνου – Όλυμπος Αψάλου

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – ΠΑΟ Κερασιάς

Άρης Υδραίας – Αναγέννηση Δωροθέας

 

7η Αγωνιστική (18η)

Ελπίδα Έδεσσας – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Εθνικός Αριδαίας

Όλυμπος Αψάλου – Αστέρας Νεοχωρίου

ΠΑΟ Κερασιάς – Ορφέας Ριζαρίου

Αναγέννηση Δωροθέας – Δόξα Μεγαπλατάνου

Άρης Υδραίας – Μ. Αλέξανδρος Όρμας

 

8η Αγωνιστική (19η)

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Ελπίδα Έδεσσας

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Όλυμπος Αψάλου

Εθνικός Αριδαίας – ΠΑΟ Κερασιάς

Αστέρας Νεοχωρίου – Αναγέννηση Δωροθέας

Ορφέας Ριζαρίου – Άρης Υδραίας

Δόξα Μεγαπλατάνου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας

 

9η Αγωνιστική (20η)

Ελπίδα Έδεσσας – Όλυμπος Αψάλου

ΠΑΟ Κερασιάς – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

Αναγέννηση Δωροθέας – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Άρης Υδραίας – Εθνικός Αριδαίας

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Αστέρας Νεοχωρίου

Δόξα Μεγαπλατάνου – Ορφέας Ριζαρίου

 

10η Αγωνιστική (21η)

ΠΑΟ Κερασιάς – Ελπίδα Έδεσσας

Όλυμπος Αψάλου – Αναγέννηση Δωροθέας

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Άρης Υδραίας

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας

Εθνικός Αριδαίας – Δόξα Μεγαπλατάνου

Αστέρας Νεοχωρίου – Ορφέας Ριζαρίου

 

11η Αγωνιστική (22η)

Αναγέννηση Δωροθέας – Ελπίδα Έδεσσας

Άρης Υδραίας – ΠΑΟ Κερασιάς

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Όλυμπος Αψάλου

Δόξα Μεγαπλατάνου – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

Ορφέας Ριζαρίου – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Αστέρας Νεοχωρίου – Εθνικός Αριδαίας

 

Β’ Όμιλος

1η Αγωνιστική (12η)

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Φίλιππος Σταυροδρομίου

Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΠΑΣ Σκύδρα

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Άρης Αθύρων

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Π.Ν. Κρ. Βρύσης

Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – Άρης Λιπαρού

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – Φίλιππος Γιαννιτσών

 

2η Αγωνιστική (13η)

Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΠΑΟΚ Δαμιανού

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΠΑΟΚ Αραβησσού

ΠΑΣ Σκύδρα – ΑΕΚ Καρυώτισσας

Άρης Αθύρων – Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας

Π.Ν. Κρ. Βρύσης – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο

Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Λιπαρού

 

3η Αγωνιστική (14η)

ΠΑΟΚ Δαμιανού – ΠΑΟΚ Αραβησσού

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Ολυμπιακός Γαλατάδων

Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – Φίλιππος Σταυροδρομίου

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – ΠΑΣ Σκύδρα

Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Αθύρων

Άρης Λιπαρού – Π.Ν. Κρ. Βρύσης

 

4η Αγωνιστική (15η)

ΑΕΚ Καρυώτισσας – ΠΑΟΚ Δαμιανού

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας

Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Φίλιππος Γιαννιτσών

ΠΑΣ Σκύδρα – Άρης Λιπαρού

Π.Ν. Κρ. Βρύσης – Άρης Αθύρων

 

5η Αγωνιστική (16η)

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – ΑΕΚ Καρυώτισσας

Φίλιππος Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αραβησσού

Άρης Λιπαρού – Ολυμπιακός Γαλατάδων

Π.Ν. Κρ. Βρύσης – Φίλιππος Σταυροδρομίου

Άρης Αθύρων – ΠΑΣ Σκύδρα

 

6η Αγωνιστική (17η)

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – ΠΑΟΚ Δαμιανού

Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – Φίλιππος Γιαννιτσών

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Άρης Λιπαρού

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Π.Ν. Κρ. Βρύσης

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Αθύρων

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΠΑΣ Σκύδρα

 

7η Αγωνιστική (18η)

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Φίλιππος Γιαννιτσών

Άρης Λιπαρού – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο

Π.Ν. Κρ. Βρύσης – Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας

Άρης Αθύρων – ΑΕΚ Καρυώτισσας

ΠΑΣ Σκύδρα – ΠΑΟΚ Αραβησσού

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Ολυμπιακός Γαλατάδων

 

8η Αγωνιστική (19η)

Άρης Λιπαρού – ΠΑΟΚ Δαμιανού

Φίλιππος Γιαννιτσών – Π.Ν. Κρ. Βρύσης

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – Άρης Αθύρων

Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – ΠΑΣ Σκύδρα

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Φίλιππος Σταυροδρομίου

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Ολυμπιακός Γαλατάδων

 

9η Αγωνιστική (20η)

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Π.Ν. Κρ. Βρύσης

Άρης Αθύρων – Άρης Λιπαρού

ΠΑΣ Σκύδρα – Φίλιππος Γιαννιτσών

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΑΕΚ Καρυώτισσας

 

10η Αγωνιστική (21η)

Άρης Αθύρων – ΠΑΟΚ Δαμιανού

Π.Ν. Κρ. Βρύσης – ΠΑΣ Σκύδρα

Άρης Λιπαρού – Φίλιππος Σταυροδρομίου

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ολυμπιακός Γαλατάδων

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – ΠΑΟΚ Αραβησσού

Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – ΑΕΚ Καρυώτισσας

 

11η Αγωνιστική (22η)

ΠΑΣ Σκύδρα – ΠΑΟΚ Δαμιανού

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Άρης Αθύρων

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Π.Ν. Κρ. Βρύσης

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Άρης Λιπαρού

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Φίλιππος Γιαννιτσών

Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο

More in Α' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ