Το πρόγραμμα του Εφηβικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚΕΜ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πρόγραμμα του Εφηβικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚΕΜ

Δείτε το πρόγραμμα του εφηβικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚΕΜ, στον 2ο και 3ο όμιλο όπου μετέχουν οι ομάδες της Πέλλας.

2ος όμιλος

1η – 6η Αγωνιστική
Φίλιππος Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΚ Βέροιας

2η – 7η Αγωνιστική
Ζαφειράκης Νάουσας – Φίλιππος Βέροιας
ΑΟΚ Βέροιας – Αετοί Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

3η – 8η Αγωνιστική
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας
Αετοί Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ζαφειράκης Νάουσας

4η – 9η Αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Φίλιππος Βέροιας
Αετοί Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΑΟΚ Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας

5η – 10η Αγωνιστική
Φίλιππος Βέροιας – Αετοί Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΟΚ Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

3ος όμιλος

1η – 8η Αγωνιστική
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Αετός Κιλκίς
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ίκαροι Γιαννιτσών
Κούπα Κιλκίς – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

2η – 9η Αγωνιστική
Αετός Κιλκίς – ΦΟ Αριδαίας
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ρεπό : Κούπα Κιλκίς

3η – 10η Αγωνιστική
ΦΟ Αριδαίας – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Εδεσσαϊκός
ΑΟΚ Γουμένισσας – Κούπα Κιλκίς
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

4η – 11η Αγωνιστική
Εδεσσαϊκός – ΦΟ Αριδαίας
Κούπα Κιλκίς – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

5η – 12η Αγωνιστική
ΦΟ Αριδαίας – Κούπα Κιλκίς
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΟΚ Γουμένισσας
Αετός Κιλκίς – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

6η – 13η Αγωνιστική
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΦΟ Αριδαίας
Κούπα Κιλκίς – Αετός Κιλκίς
Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ρεπό : ΓΑΣ Αλεξάνδρεια

7η – 14η Αγωνιστική
ΦΟ Αριδαίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ίκαροι Γιαννιτσών – Κούπα Κιλκίς
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

More in ΜΠΑΣΚΕΤ