Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας στην ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας στην ΕΠΣ Πέλλας

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Ευρωπός Φούστανης – Άρης Λουτρακίου
Δάφνη Παναγίτσας – Ηρακλής Γαρεφίου
Μακεδονικός Έδεσσας – Αστραπή Ζέρβης
Άρης Πρ. Ηλία – Ένωση Τσάκων

2η αγωνιστική
Δάφνη Παναγίτσας – Ευρωπός Φούστανης
Άρης Λουτρακίου – Μακεδονικός Έδεσσας
Ηρακλής Γαρεφίου – Άρης Πρ. Ηλία
Ένωση Τσάκων – Αστραπή Ζέρβης

3η αγωνιστική
Ευρωπός Φούστανης – Μακεδονικός Έδεσσας
Άρης Πρ. Ηλία – Δάφνη Παναγίτσας
Ένωση Τσάκων – Άρης Λουτρακίου
Αστραπή Ζέρβης – Ηρακλής Γαρεφίου

4η αγωνιστική
Άρης Πρ. Ηλία – Ευρωπός Φούστανης
Μακεδονικός Έδεσσας – Ένωση Τσάκων
Δάφνη Παναγίτσας – Αστραπή Ζέρβης
Άρης Λουτρακίου – Ηρακλής Γαρεφίου

5η αγωνιστική
Ευρωπός Φούστανης – Ένωση Τσάκων
Αστραπή Ζέρβης – Άρης Πρ. Ηλία
Ηρακλής Γαρεφίου – Μακεδονικός Έδεσσας
Άρης Λουτρακίου – Δάφνη Παναγίτσας

6η αγωνιστική
Αστραπή Ζέρβης – Ευρωπός Φούστανης
Ένωση Τσάκων – Ηρακλής Γαρεφίου
Άρης Πρ. Ηλία – Άρης Λουτρακίου
Μακεδονικός Έδεσσας – Δάφνη Παναγίτσας

7η αγωνιστική
Ηρακλής Γαρεφίου – Ευρωπός Φούστανης
Άρης Λουτρακίου – Αστραπή Ζέρβης
Δάφνη Παναγίτσας – Ένωση Τσάκων
Μακεδονικός Έδεσσας – Άρης Πρ. Ηλία

 

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – ΠΑΟ Δάφνης
Ηρακλής Αγ. Λουκά – Απόλλων Ραχώνας
Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΟΚ Δυτικού

2η αγωνιστική
Άγιαξ Πέλλας – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου
ΠΑΟ Δάφνης – Ηρακλής Αγ. Λουκά
ΠΑΟΚ Δυτικού – Απόλλων Ραχώνας

3η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – Ηρακλής Αγ. Λουκά
Δόξα Μαυροβουνίου – Άγιαξ Πέλλας
ΠΑΟΚ Δυτικού – ΠΑΟ Δάφνης

4η αγωνιστική
Δόξα Μαυροβουνίου – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου
Ηρακλής Αγ. Λουκά – ΠΑΟΚ Δυτικού
Άγιαξ Πέλλας – Απόλλων Ραχώνας

5η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – ΠΑΟΚ Δυτικού
Απόλλων Ραχώνας – Δόξα Μαυροβουνίου
ΠΑΟ Δάφνης – Άγιαξ Πέλλας

6η αγωνιστική
Απόλλων Ραχώνας – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου
Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΟ Δάφνης
Ηρακλής Αγ. Λουκά – Άγιαξ Πέλλας

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Δάφνης – Απόλλων Ραχώνας
Άγιαξ Πέλλας – ΠΑΟΚ Δυτικού
Ηρακλής Αγ. Λουκά – Δόξα Μαυροβουνίου

 

*Η ημερομηνία έναρξης θα καθοριστεί από την ΕΠΣ Πέλλας τις επόμενες ημέρες.

More in Β' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ