Το πρόγραμμα της Α ΕΚΑΣΚΕΜ για την αγωνιστική περίοδο 2018/2019 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πρόγραμμα της Α ΕΚΑΣΚΕΜ για την αγωνιστική περίοδο 2018/2019

 

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη (19/9) στα γραφεία της ΕΚΑΣΚΕΜ η κλήρωση της Α κατηγορίας, με τη συμμετοχή ομάδων από Πέλλα, Ημαθία, Κιλκίς και Πιερία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα, με ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος το Σάββατο 29/9 :

1η/14η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Πιερικός Αρχέλαος – Αετοί Βέροιας
ΑΟΚ Αιγινιακός – Εδεσσαϊκός
ΦΟ Αριδαίας – Αετός Κιλκίς
Ζαφειράκης Νάουσας – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΑΓΕ Πιερίας
Ρεπό : Βατανιακός/Σάρισα

2η/15η αγωνιστική
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Βατανιακός/Σάρισα
Αετοί Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός – Πιερικός Αρχέλαος
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Αιγινιακός
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας
ΑΓΕ Πιερίας – Ζαφειράκης Νάουσας
Ρεπό : ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

3η/16η αγωνιστική
Βατανιακός/Σάρισα – Αετοί Βέροιας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός
Πιερικός Αρχέλαος – Αετός Κιλκίς
ΑΟΚ Αιγινιακός – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΦΟ Αριδαίας – ΑΓΕ Πιερίας
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : ΓΑΣΠ Πάνθηρες

4η/17η αγωνιστική
Εδεσσαϊκός – Βατανιακός/Σάρισα
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ίκαροι Γιαννιτσών – Πιερικός Αρχέλαος
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΦΟ Αριδαίας
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Ρεπό : Ζαφειράκης Νάουσας

5η/18η αγωνιστική
Βατανιακός/Σάρισα – Αετός Κιλκίς
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ίκαροι Γιαννιτσών
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΓΕ Πιερίας
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
ΦΟ Αριδαίας – Ζαφειράκης Νάουσας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : Αετοί Βέροιας

6η/19η αγωνιστική
Ίκαροι Γιαννιτσών – Βατανιακός/Σάρισα
ΑΓΕ Πιερίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Πιερικός Αρχέλαος
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΚ Αιγινιακός
Αετός Κιλκίς – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Εδεσσαϊκός – Αετοί Βέροιας
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

7η/20η αγωνιστική
Βατανιακός/Σάρισα – ΑΓΕ Πιερίας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Πιερικός Αρχέλαος – Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΦΟ Αριδαίας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Ίκαροι Γιαννιτσών
Αετοί Βέροιας – Αετός Κιλκίς
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

8η/21η αγωνιστική
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Βατανιακός/Σάρισα
Ζαφειράκης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΦΟ Αριδαίας – Πιερικός Αρχέλαος
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετοί Βέροιας
Αετός Κιλκίς – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : ΑΟΚ Αιγινιακός

9η/22η αγωνιστική
Βατανιακός/Σάρισα – Ζαφειράκης Νάουσας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Αετοί Βέροιας – ΑΓΕ Πιερίας
Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

10η/23η αγωνιστική
ΦΟ Αριδαίας – Βατανιακός/Σάρισα
ΑΟΚ Αιγινιακός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Αετοί Βέροιας
ΑΓΕ Πιερίας – Εδεσσαϊκός
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς
Ρεπό : Πιερικός Αρχέλαος

11η/24η αγωνιστική
Βατανιακός/Σάρισα – ΑΟΚ Αιγινιακός
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Πιερικός Αρχέλαος
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΦΟ Αριδαίας
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Εδεσσαϊκός – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Αετός Κιλκίς – ΑΓΕ Πιερίας
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

12η/25η αγωνιστική
Πιερικός Αρχέλαος – Βατανιακός/Σάρισα
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
ΦΟ Αριδαίας – Αετοί Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Εδεσσαϊκός
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Αετός Κιλκίς
ΑΓΕ Πιερίας – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

13η/26η αγωνιστική
Βατανιακός/Σάρισα – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Πιερικός Αρχέλαος
Αετοί Βέροιας – ΑΟΚ Αιγινιακός
Εδεσσαϊκός – ΦΟ Αριδαίας
Αετός Κιλκίς – Ζαφειράκης Νάουσας
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : ΑΓΕ Πιερίας

More in ΜΠΑΣΚΕΤ