Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου της ΕΚΑΣΚΕΜ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου της ΕΚΑΣΚΕΜ

Ανακοινώθηκε σήμερα (29/8) το πλήρες πρόγραμμα των τεσσάρων ομίλων της 1ης φάσης του Κυπέλλου της ΕΚΑΣΚΕΜ.
Να σημειώσουμε πως από κάθε όμιλο προκρίνεται στο final four η πρώτη ομάδα, ενώ ο τέταρτος όμιλος απαρτίζεται από 5 ομάδες.

Αναλυτικά οι αγώνες, οι ημερομηνίες και οι ώρες :

1η αγωνιστική (09/09)
1ος όμιλος
ΑΓΕ Πιερίας – Αιγινιακός (17.00)
ΓΑΣ Βαφύρας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες (18.00)
2ος όμιλος
Βατανιακός/Σάρισα – ΑΣ Κολινδρού (19.00)
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΚΕ Πιερίας (17.00)
3ος όμιλος
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας (18.00)
ΦΟ Αριδαίας – Κεραυνός Άσπρου (18.00)
4ος όμιλος
Άθλος Αλεξάνδρειας – Αετός Κιλκίς (18.00)
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (18.00)
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

2η αγωνιστική (10/09)
1ος όμιλος
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΓΕ Πιερίας (17.00)
Αιγινιακός – ΓΑΣ Βαφύρας (18.00)
2ος όμιλος
ΑΚΕ Πιερίας – Βατανιακός/Σάρισα (19.00)
ΑΣ Κολινδρού – ΓΑΣ Μελίκης (18.00)
3ος όμιλος
Κεραυνός Άσπρου – Αετοί Βέροιας (18.00)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΦΟ Αριδαίας (18.00)
4ος όμιλος
Αετός Κιλκίς – Ίκαροι Γιαννιτσών (18.00)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Άθλος Αλεξάνδρειας (18.00)
Ρεπό : Φίλιππος Νέας Πέλλας

3η αγωνιστική (16/09)
1ος όμιλος
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας (19.00)
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αιγινιακός (17.00)
2ος όμιλος
ΓΑΣ Μελίκης – Βατανιακός/Σάρισα (17.00)
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΣ Κολινδρού (21.00)
3ος όμιλος
Αετοί Βέροιας – ΦΟ Αριδαίας (18.00)
Κεραυνός Άσπρου – Ζαφειράκης Νάουσας (18.00)
4ος όμιλος
Ίκαροι Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (18.00)
Άθλος Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Νέας Πέλλας (18.00)
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

4η αγωνιστική (17/09)
1ος όμιλος
Αιγινιακός – ΑΓΕ Πιερίας (18.00)
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Βαφύρας (17.00)
2ος όμιλος
ΑΣ Κολινδρού – Βατανιακός/Σάρισα (18.00)
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Μελίκης (19.00)
3ος όμιλος
Ζαφειράκης Νάουσας – Αετοί Βέροιας (18.00)
Κεραυνός Άσπρου – ΦΟ Αριδαίας (18.00)
4ος όμιλος
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Ίκαροι Γιαννιτσών (18.00)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς (18.00)
Ρεπό : Άθλος Αλεξάνδρειας

5η αγωνιστική (23/09)
1ος όμιλος
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες (17.00)
ΓΑΣ Βαφύρας – Αιγινιακός (18.00)
2ος όμιλος
Βατανιακός/Σάρισα – ΑΚΕ Πιερίας (19.00)
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΣ Κολινδρού (17.00)
3ος όμιλος
Αετοί Βέροιας – Κεραυνός Άσπρου (18.00)
ΦΟ Αριδαίας – Ζαφειράκης Νάουσας (18.00)
4ος όμιλος (Τετάρτη 20/09)
Ίκαροι Γιαννιτσών – Άθλος Αλεξάνδρειας (18.00)
Αετός Κιλκίς – Φίλιππος Νέας Πέλλας (18.00)
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

6η αγωνιστική (24/09)
1ος όμιλος
ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΓΕ Πιερίας (18.00)
Αιγινιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες (18.00)
2ος όμιλος
Βατανιακός/Σάρισα – ΓΑΣ Μελίκης (18.00)
ΑΣ Κολινδρού – ΑΚΕ Πιερίας (18.00)
3ος όμιλος
ΦΟ Αριδαίας – Αετοί Βέροιας (18.00)
Ζαφειράκης Νάουσας – Κεραυνός Άσπρου (18.00)
4ος όμιλος (Σάββατο 23/09)
Αετός Κιλκίς – Άθλος Αλεξάνδρειας (18.00)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Φίλιππος Νέας Πέλλας (18.00)
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

7η αγωνιστική (24/09)
4ος όμιλος
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς (18.00)
Άθλος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (18.00)
Ρεπό : Φίλιππος Νέας Πέλλας

8η αγωνιστική (27/09)
4ος όμιλος
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ίκαροι Γιαννιτσών (18.00)
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Άθλος Αλεξάνδρειας (18.00)
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

9η αγωνιστική (30/09)
4ος όμιλος
Ίκαροι Γιαννιτσών – Φίλιππος Νέας Πέλλας (18.00)
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (18.00)
Ρεπό : Άθλος Αλεξάνδρειας

10η αγωνιστική (01/10)
4ος όμιλος
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ίκαροι Γιαννιτσών (18.00)
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Αετός Κιλκίς (18.00)
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

More in ΜΠΑΣΚΕΤ