Στηρίζουν τους προπονητές τους οι ομάδες της ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Στηρίζουν τους προπονητές τους οι ομάδες της ΕΠΣ Πέλλας

Τρεις αλλαγές προπονητών στις ομάδες της Γ’ Εθνικής από την Πέλλα, καμία αλλαγή στην Α1 και επτά αλλαγές προπονητών στην Α’ και Β’ Κατηγορία της ΕΠΣ Πέλλας λίγο πριν την ολοκλήρωση των πρωταθλημάτων, ίσως τις λιγότερες από κάθε άλλη χρονιά.

Δείτε πατακάτω όλους τους πάγκους των ομάδων τόσο στη Γ’ Εθνική, όσο και στα τοπικά πρωταθλήματα:

Γ’ Εθνική

Αλμωπός Αριδαίας
Γιώργος Τυριακίδης

Αναγέννηση Γιαννιτσών
Τίμος Καβακάς – Νίκος Μαβίδης

Εδεσσαικός
Πάρης Ζουμπούλης – Πέτρος Πεχλιβάνης

Θύελλα Σαρακηνών
Γιάννης Τσαμαρδός – Λεωνίδας Μπίλης

Α1 Κατηγορία

Ελπίδα Έδεσσας
Κώστας Σιάμος

Δόξα Μελισσίου
Γιάννης Γυριχίδης

Νίκη Αξού
Κώστας Μαυροβουνιώτης

Άρης Νησίου
Άκης Παπαδόπουλος

Ορφέας Ριζαρίου
Γιώργος Γιαννούλτσης

Ακρίτας Σωσάνδρας
Αντώνης Σαπουντζής

Ολυμπιακός Γαλατάδων
Πέτρος Λιτοβολής

Αναγέννηση Δωροθέας
Γιώργος Μπογδάνης

Εθνικός Γιαννιτσών
Φώτης Μητσάκης

Δόξα Μανδάλου
Νίκος Αντωνάς

ΑΣ Πρόμαχοι
Βασίλης Σαμαράς

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας
Γιάννης Χαρπίδης

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Άρης Πρ. Ηλία
Φώτης Σύρμαλης

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου
Δημήτρης Παπανδρέου

Δόξα Μεγαπλατάνου
Γιάννης Τρύπκος

Άρης Λουτρακίου
Δημήτρης Τζιούτζης – Μάκης Δεμίρης

Εθνικός Αριδαίας
Γιάννης Κανωτίδης

Μ.Αλέξανδρος Άρνισσας
Θόδωρος Κωστίδης

Νίκη Καλής
Νίκος Τσιρογιάννης

Όλυμπος Αψάλου
Κώστας Καρυπίδης

ΠΑΟ Κερασιάς
Δημήτρης Μίζογλου

ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Ματθαίος Παπαϊωάννου

Μ.Αλέξανδρος Όρμας
Απόστολος Κώνστας – Γιώργος Κορέλας

Α’ 2ος Όμιλος

Άρης Αμπελειών
Κώστας Τσαλκιτζής

Φίλιππος Σταυροδρομίου
Δήμος Αγγελάκης – Αλέξανδρος Κουτίδης

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο
Σάκης Ντιμτσούδης

ΠΑΟΚ Δαμιανού
Γιάννης Αλεξιάδης

Άρης Αθύρων
Λεωνίδας Αμπιντίν

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου
Κώστας Αλεξανδρίδης – Μάκης Καρυπίδης

Ηρακλής Αγ. Λουκά
Τόλης Κουτσός

Άρης Λιπαρού
Αβραάμ Ζιμπίδης

ΑΕΚ Καρυώτισσας
Κώστας Χαρμάνας

Φίλιππος Γιαννιτσών
Δημήτρης Αβραμίδης – Χρήστος Καρκαμάνης

Άγιαξ Πέλλας
Δημήτρης Αβραμίδης

Β’ Κατηγορία

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς
Γιάννης Κοσκινόπουλος – Φόρης Αλεξανδρίδης

Απόλλων Καλυβίων
Γιώργος Κοκόζογλου – Σάκης Γίτσας – Κώστας Αλεξανδρίδης

Μ. Θύελλα Ριζοχωρίου
Κώστας Κορικτσίδης

Απόλλων Ραχώνας
Σάκης Μαβίδης

ΠΑΟΚ Δυτικού
Τέο Ανδρεάδης

Άρης Παλαιφύτου
Βασίλης Ρώνης

ΠΑΟΚ Αραβησσού
Σίμος Προδρομίδης

Ελπίδες Προμάχων
Ευθύμης Τσόρμπας

Μ. Αλέξανδρος Δροσερού
Μιχάλης Μπάσδος

ΑΣ Σεβαστιανά 2018
Αβραάμ Πετρίδης

Μακεδονικός Έδεσσας
Θωμάς Ουζούνης

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου
Χρήστος Μεσημερλής

More in ΓΕΝΙΚΑ