Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

30 ΓΚΟΛ
Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

24 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

13 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

Δημητριάδης (Αξός)

12 ΓΚΟΛ

Μπάσδος (Δροσερό)

11 ΓΚΟΛ

Σιδώρης (Αμπελειές)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

10 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

Πολατίδης (Αξός)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

9 ΓΚΟΛ

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Παλάνης (Λιπαρό)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

6 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Ρήγας (Δαμιανό)

Χατζίδης ((Παλαίφυτο)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Μανδάλης (Λιπαρό)

5 ΓΚΟΛ

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Μυστακίδης (Παλαίφυτο)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μουρατίδης (Αξός)

4 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Αξος)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθερίου Χ.Γ (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Καρυώτισσα)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Φώτης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Δημτσούδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ζαφειρίου (Φίλιππος))

Ταρπάνης (Αρσένι)

Σταμανίκης (Δροσερό)

2 ΓΚΟΛ

Κοσμίδης (Αξός)

Χατζηαλεξιάδης (Αξος)

Χωραφάς (Αξός)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Παπαθανασιάδης (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Π.Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Π. Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Παπαχρήστου (Π.Νεολαία)

Κελφωτιάδης ( Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Νικολαίδης (Δαμιανό)

Καλυσουνίδης (Δαμιανό)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Δεσποτόπουλος (Φίλιππος)

Νέμτσας (Άθυρα)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Καλώσης (Σταυροδρόμι)

Μπόικος (Σταυροδρόμι)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Δούμος (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπόλλας (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα)

Πασσαλής (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Λαγομάτης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Φούντογλου (Λιπαρό)

Ιωαννίδης (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Κωνσταντινίδης (Αρσένι)

Πισμίσης (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Τεληγιαννίδης (Δροσερό)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Τσαρτσαράκης (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος