Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

29 ΓΚΟΛ

Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

 

22 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

 

13 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

 

11 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

Μπάσδος (Δροσερό)

 

10 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

 

10 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

 

9 ΓΚΟΛ

Πολατίδης (Αξός)

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

 

8 ΓΚΟΛ

Σιδώρης (Αμπελειές)

Παλάνης (Λιπαρό)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

 

6 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Ρήγας (Δαμιανό)

 

5 ΓΚΟΛ

Χατζίδης (Παλαίφυτο)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Μανδάλης (Λιπαρό)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μουρατίδης (Αξός)

 

4 ΓΚΟΛ

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθερίου Χ.Γ (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

 

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ταρπάνης (Αρσένι)

Σταμανίκης (Δροσερό)

2 ΓΚΟΛ

Κοσμίδης (Αξός)

Χατζηαλεξιάδης (Αξος)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Ποντιακή Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Παπαχρήστου (Π.Νεολαία)

Μυστακίδης Γ. ( Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Δημτσούδης (Δαμιανό)

Ζαφειρίου (Φίλιππος)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Χωραφάς (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Καλώσης (Σταυροδρόμι)

Κάτσε (Σταυροδρόμι)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπόλλας (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Γεωργιάδης (Καρυωτισσα)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Πασσαλής (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Φώτης (Άθυρα)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Φούντογλου (Λιπαρό)

Ιωαννίδης (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Κωνσταντινίδης (Αρσένι)

Δεσποτόπουλος (Δροσερό)

Πισμίσης (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Τεληγιαννίδης (Δροσερό)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Τσαρτσαράκης (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος