Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

30 ΓΚΟΛ
Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

 

24 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

 

15 ΓΚΟΛ

Σιδώρης (Αμπελειές)

 

14 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

Μπάσδος (Δροσερό)

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

 

12 ΓΚΟΛ

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

 

11 ΓΚΟΛ

Πολατίδης (Αξός)

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

 

10 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

 

9 ΓΚΟΛ

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Παλάνης (Λιπαρό)

 

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Ρήγας (Δαμιανό)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

 

6 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Χατζίδης ((Παλαίφυτο)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Μανδάλης (Λιπαρό)

 

5 ΓΚΟΛ

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Μυστακίδης (Παλαίφυτο)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μουρατίδης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

 

4 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθερίου Χ.Γ (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

 

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Κάτσε (Σταυροδρόμι)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Καρυώτισσα)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Πασσαλής (Καρυώτισσα)

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

 

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Καλώσης (Σταυροδρόμι)

Μπόικος (Σταυροδρόμι)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Δούμος (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπόλλας (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Λαγομάτης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Παπαδόπουλος (Φίλιππος)

Κοπαλίδης (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Φούντογλου (Λιπαρό)

Ιωαννίδης (Λιπαρό)

Χατζημούσης (Λιπαρό)

Δημόπουλος (Λιπαρό)

More in Α 2ος όμιλος