Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

22 ΓΚΟΛ 

Νάνος (Σαρακηνοί)

 

21 ΓΚΟΛ

Καραολάνης (Ριζάρι)

 

20 ΓΚΟΛ 

Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

Τσεγάνης (Νησί)

 

17 ΓΚΟΛ 

Αλεξανδρίδης (Νησί)

 

16 ΓΚΟΛ

Μάντζιος (Κερασιά)

 

14 ΓΚΟΛ

Νούσης Χ (Όρμα)

Γκίνης (Νησί)

 

11 ΓΚΟΛ

Τσάτσε (Ελπίδα)

Ορτζάνης (Εθνικός)

Ελευθεριάδης Θ (Μεγαπλάτανος)

 

10 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

Σπρίτος (Όρμα)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-4 Νησί)

 

9 ΓΚΟΛ

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

Πασσαλής Αντ (Κερασιά)

 

8 ΓΚΟΛ

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Αθανασίου (Πολυκαρπη 7- Εθνικός 1)

Παπουλίδης (Νησί)

Κώνστας (Όρμα)

 

 6 ΓΚΟΛ

Αντωνίου (Μεγαπλατανος)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Σαμαράς (Όρμα)

Μίσκος (Ριζάρι)

Κωστίδης (Άρνισσα)

Πασλαμούσκας (Άρνισσα)

Μάρκου Μ (Γαρέφι)

 

5 ΓΚΟΛ

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Σαββαντόγλου (Ριζάρι)

Νάνος(Λυκόστομο)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Αβραμίδης Α (Όρμα)

Πατσούκας (Κερασιά)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Καλπακίδης (Υδραία)

Δημητρίου Τ (Φούστανη)

 

4 ΓΚΟΛ

Απάζογλου (Ελπίδα)

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Φουδούλης (Ελπίδα)

Αταλασίδης(Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Φανιάδης (Υδραία)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Παπαπέτρου Ι. (Λυκόστομο)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Μάρκου Χ. (Γαρέφι)

 

3 ΓΚΟΛ

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Παρίσης (Σαρακηνοί)

Δαφνής (Νησί)

Τουρμάνης (Ελπίδα)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Τοσουνίδης (Πολυκάρπη)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Καιλάρης Π (Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Μεταξάς (Άρνισσα)

Τσόρμπας (Ριζάρι)

Γρηγοριάδης (Ριζάρι)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Δημητρίου (Όρμα)

Γάτσος(Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Λούσας (Κερασιά)

 

2 ΓΚΟΛ

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Αδάμ (Νησί)

Ταρπάνης (Νησί)

Μπέσιος  Ν (Νησί

Σουσάρι (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Κατηκαρίδης (Ριζάρι)

Σαμπάν (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Ιωάννου(Όρμα)

Ολίδης  (Άρνισσα)

Μάρτιν (Άρνισσα)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Δίος Δ (Λυκόστομο)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Στούπης (Κερασιά)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Καραηλίας (Φούστανη)

Παρασκευάς (Γαρέφι)

Σίσκος (Γαρέφι)

 

1 ΓΚΟΛ

Σαμαράς Χ. (Σαρακηνοί)

Γραικός (Σαρακηνοί)

Τουμανίδης (Σαρακηνοί)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Μπουζάκης (Ελπίδα)

Χυσενλάρι (Ελπίδα)

Στανίσης(Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Μπαμπατζάνης (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Μάρκου (Νησί)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Τουτουκτσής (Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Υδραία)

Μητεόπουλος (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Καλκαβούρης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι (Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος(Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Βάινας (Ριζάρι)

Σασαρίδης (Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ζουμπούλης (Ριζάρι)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καμπούρης (Άρνισσα)

Ταραβουσίδης (Άρνισσα)

Μπαιρακταρίδης (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πετρούδης (Φούστανη)

Μυλωνάς (Φούστανη)

Πασσαλής Αναστ(Κερασιά)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Γουλάκης(Κερασιά)

Τζούλης (Κερασιά)

Μάρκου (Ορμα)

Νούσης Ε (Όρμα)

Μήνου (Όρμα)

Παλτίδης(Λυκόστομο)

Λιούγας (Λυκόστομο)

More in Α 1ος όμιλος