Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

21 ΓΚΟΛ 

Νάνος (Σαρακηνοί)

 

20 ΓΚΟΛ

 Καραολάνης (Ριζάρι)

 

19 ΓΚΟΛ 

Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

 

16 ΓΚΟΛ 

Αλεξανδρίδης (Νησί)

Τσεγάνης (Νησί)

 

14 ΓΚΟΛ

Νούσης (Όρμα)

Γκίνης (Νησί)

Μάντζιος(Κερασιά)

 

11 ΓΚΟΛ

Τσάτσε (Ελπίδα)

Ορτζάνης (Εθνικός)

Ελευθεριάδης Θ (Μεγαπλάτανος)

 

10 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

Σπρίτος (Όρμα)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-4 Νησί)

 

9 ΓΚΟΛ

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

 

8 ΓΚΟΛ

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Αθανασίου (Πολυκαρπη 7- Εθνικός 1)

Παπουλίδης (Νησί)

 

7 ΓΚΟΛ

Πασαλής Αντ. (Κερασιά)

Κώνστας (Όρμα)

 

6 ΓΚΟΛ 

Αντωνίου (Μεγαπλατανος)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Μίσκος (Ριζάρι)

Κωστίδης (Άρνισσα)

Πασλαμούσκας (Άρνισσα)

 

5 ΓΚΟΛ

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Σαββαντόγλου (Ριζάρι)

Νάνος(Λυκόστομο)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Αβραμίδης Α (Όρμα)

Σαμαράς (Όρμα)

Πατσούκας (Κερασιά)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

Δημητρίου Τ (Φούστανη)

Μάρκου Μ (Γαρέφι)

 

4 ΓΚΟΛ

Απάζογλου (Ελπίδα)

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Φουδούλης (Ελπίδα)

Αταλασίδης(Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Φανιάδης (Υδραία)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Παπαπέτρου Ι. (Λυκόστομο)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Μάρκου Χ. (Γαρέφι)

 

3 ΓΚΟΛ

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Δαφνής (Νησί)

Τουρμάνης (Ελπίδα)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Τοσουνίδης (Πολυκάρπη)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Καιλάρης Π (Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Μεταξάς (Άρνισσα)

Τσόρμπας (Ριζάρι)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Δημητρίου (Όρμα)

Καλπακίδης (Υδραία)

Γάτσος(Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Λούσας (Κερασιά)

 

2 ΓΚΟΛ

Παρίσης(Σαρακηνοί)

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Αδάμ (Νησί)

Ταρπάνης (Νησί)

Μπέσιος  Ν (Νησί

Σουσάρι (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Κατηκαρίδης (Ριζάρι)

Σαμπάν (Ριζάρι)

Γρηγοριάδης (Ριζάρι)

Ιωάννου(Όρμα)

Ολίδης  (Άρνισσα)

Μάρτιν (Άρνισσα)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Στούπης (Κερασιά)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Καραηλίας (Φούστανη)

Παρασκευάς (Γαρέφι)

 

1 ΓΚΟΛ

Σαμαράς Χ. (Σαρακηνοί)

Γραικός (Σαρακηνοί)

Τουμανίδης (Σαρακηνοί)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Μπουζάκης (Ελπίδα)

Χυσενλάρι (Ελπίδα)

 Στανίσης(Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Μπαμπατζάνης (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Μάρκου (Νησί)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Τουτουκτσής (Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Καλκαβούρης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι (Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος(Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καμπούρης (Άρνισσα)

Ταραβουσίδης (Άρνισσα)

Μπαιρακταρίδης (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πασσαλής Αναστ(Κερασιά)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Γουλάκης(Κερασιά)

Μάρκου (Ορμα)

Μήνου (Όρμα)

Παλτίδης(Λυκόστομο)

Δίος Δ.(Λυκόστομο)

Στόικος Ν.(Λυκόστομο)

Μπέλιος (Λυκόστομο)

Δίος Σ.(Λυκόστομο)

Νικολάου(Γαρέφι)

Παπακούτσης(Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Μπίνος Β(Γαρέφι)

Μάρκου Θ(Γαρέφι)

Σίσκος (Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος