Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

20 ΓΚΟΛ

Καραολάνης (Ριζάρι)

18 ΓΚΟΛ

Νάνος (Σαρακηνοί)

17 ΓΚΟΛ

Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

16 ΓΚΟΛ

Αλεξανδρίδης (Νησί)

14 ΓΚΟΛ

Νούσης (Όρμα)

Τσεγάνης (Νησι)

13 ΓΚΟΛ

Γκίνης (Νησί)

Μάντζιος(Κερασιά)

11 ΓΚΟΛ

Τσάτσε (Ελπίδα)

Ορτζάνης (Εθνικός)

10 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

Σπρίτος (Όρμα)

Ελευθεριάδης  Π (Μεγαπλάτανος)

9 ΓΚΟΛ

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-4 Νησί)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

8 ΓΚΟΛ

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Παπουλίδης (Νησί)

7 ΓΚΟΛ

Αθανασίου (Πολυκάρπη)

Πασαλής Αντ. (Κερασιά)

6 ΓΚΟΛ

Αντωνίου (Μεγαπλατανος)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Μίσκος (Ριζάρι)

Κωστίδης (Άρνισσα)

Πασλαμούσκας (Άρνισσα)

5 ΓΚΟΛ

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Σαββαντόγλου (Ριζάρι)

Νάνος(Λυκόστομο)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Κώνστας (Όρμα)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

4 ΓΚΟΛ

Απάζογλου (Ελπίδα)

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Αταλασίδης(Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Αβραμίδης Α(Όρμα)

Σαμαράς (Όρμα)

Φανιάδης (Υδραία)

Παπαπέτρου Ι. (Λυκόστομο)

Δημητρίου Τ. ( Φούστανη)

Μάρκου Χ. (Γαρέφι)

3 ΓΚΟΛ

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Δαφνής (Νησί)

Φουδούλης(Ελπίδα)

Τουρμάνης (Ελπίδα)

Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Τοσουνίδης (Πολυκάρπη)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Καιλάρης Π (Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Μεταξάς (Άρνισσα)

Τσόρμπας (Ριζάρι)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Δημητρίου (Όρμα)

Καλπακίδης (Υδραία)

Γάτσος(Φούστανη)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Πατσούκας (Κερασιά)

Μάρκου Μ (Γαρέφι)

2 ΓΚΟΛ

Παρίσης(Σαρακηνοί)

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Αδάμ (Νησί)

Ταρπάνης (Νησί)

Μπέσιος  Ν (Νησί

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Σουσάρι (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Κατηκαρίδης (Ριζάρι)

Σαμπάν (Ριζάρι)

Γρηγοριάδης (Ριζάρι)

Ιωάννου(Όρμα)

Ολίδης  (Άρνισσα)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

1 ΓΚΟΛ

Σαμαράς Χ. (Σαρακηνοί)

Γραικός (Σαρακηνοί)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Μπουζάκης (Ελπίδα)

Χυσενλάρι (Ελπίδα)

Στανίσης(Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Μπαμπατζάνης (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Μάρκου (Νησί)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Τουτουκτσής (Πολυκάρπη)

Στούπης(Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι(Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος(Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καμπούρης (Άρνισσα)

Μπαιρακταρίδης (Φούστανη)

Καραηλίας (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πασσαλής Αναστ(Κερασιά)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Γουλάκης(Κερασιά)

Λούσας (Κερασιά)

Μάρκου (Ορμα)

Μήνου (Όρμα)

Παλτίδης(Λυκόστομο)

Δίος Δ.(Λυκόστομο)

Στόικος Ν.(Λυκόστομο)

Μπέλιος (Λυκόστομο)

Δίος Σ.(Λυκόστομο)

Νικολάου(Γαρέφι)

Παπακούτσης(Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Μπίνος Β(Γαρέφι)

Μάρκου Θ(Γαρέφι)

Σίσκος (Γαρέφι

Παρασκευάς (Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος