Σκόρερ Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Σκόρερ Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος

20 ΓΚΟΛ

Καραολάνης (Ριζάρι)

 

18 ΓΚΟΛ

Νάνος (Σαρακηνοί)

 

17ΓΚΟΛ

 Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

 

15 ΓΚΟΛ

Αλεξανδρίδης (Νησί)

 

13 ΓΚΟΛ

Νούσης (Όρμα)

 

12 ΓΚΟΛ

Γκίνης (Νησί)

Τσεγάνης (Νησί)

 

11 ΓΚΟΛ

Μάντζιος(Κερασιά)

Τσάτσε (Ελπίδα)

Ορτζάνης (Εθνικός)

 

10 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

 

9 ΓΚΟΛ

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-4 Νησί)

Σπρίτος (Όρμα)

 

8 ΓΚΟΛ

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

Παπουλίδης (Νησί)

 

7 ΓΚΟΛ

Αθανασίου (Πολυκάρπη)

Ελευθεριάδης Θ (Μεγαπλάτανος)

 

6 ΓΚΟΛ

Αντωνίου (Μεγαπλατανος)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Μίσκος (Ριζάρι)

Κωστίδης (Άρνισσα)

 

5 ΓΚΟΛ

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Σαββαντόγλου (Ριζάρι)

Νάνος(Λυκόστομο)

Πασλαμούσκας(Άρνισσα)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Κώνστας (Όρμα)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

Πασσαλής Αντβ(Κερασιά)

 

4 ΓΚΟΛ

Απάζογλου (Ελπίδα)

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Αταλασίδης(Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Αβραμίδης Α(Όρμα)

Σαμαράς (Όρμα)

Φανιάδης (Υδραία)

Παπαπέτρου Ι. (Λυκόστομο)

Δημητρίου Τ. ( Φούστανη)

Μάρκου Χ. (Γαρέφι)

 

3 ΓΚΟΛ

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Δαφνής (Νησί)

Φουδούλης(Ελπίδα)

Τουρμάνης (Ελπίδα)

Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Τοσουνίδης (Πολυκάρπη)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Τσόρμπας (Ριζάρι)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Δημητρίου (Όρμα)

Καλπακίδης (Υδραία)

Γάτσος(Φούστανη)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Πατσούκας (Κερασιά)

 

2 ΓΚΟΛ

Παρίσης(Σαρακηνοί)

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Αδάμ (Νησί)

Ταρπάνης (Νησί)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Κατηκαρίδης (Ριζάρι)

Σαμπάν (Ριζάρι)

Γρηγοριάδης (Ριζάρι)

Καιλάρης Π (Μεγαπλάτανος)

Ιωάννου(Όρμα)

Μεταξάς (Άρνισσα)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Μάρκου Μ (Γαρέφι)

 

1 ΓΚΟΛ

Σαμαράς Χ. (Σαρακηνοί)

Γραικός (Σαρακηνοί)

Σουσάρι(Ελπίδα)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Μπουζάκης (Ελπίδα)

Χυσενλάρι (Ελπίδα)

Στανίσης(Ελπίδα)

Λόυσι (Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Μπαμπατζάνης (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Τουτουκτσής (Πολυκάρπη)

Στούπης(Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι(Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος(Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Μαρτίν (Άρνισσα)

Κάρτας(Άρνισσα)

Ολίδης (Άρνισσα)

Μπαιρακταρίδης (Φούστανη)

Καραηλίας (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πασσαλής Αναστ(Κερασιά)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Γουλάκης(Κερασιά)

Μάρκου (Ορμα)

Μήνου (Όρμα)

Παλτίδης(Λυκόστομο)

Δίος Δ.(Λυκόστομο)

Στόικος Ν.(Λυκόστομο)

Μπέλιος (Λυκόστομο)

Δίος Σ.(Λυκόστομο)

Νικολάου(Γαρέφι)

Παπακούτσης(Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Μπίνος Β(Γαρέφι)

Μάρκου Θ(Γαρέφι)

Παρασκευάς (Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος