Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων ΕΠΣ Πέλλας 17&18/3/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων ΕΠΣ Πέλλας 17&18/3/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 12η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 12η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ