Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων ΕΠΣ Πέλλας 24,25,26&28/3/2018 (ορθή επανάληψη) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων ΕΠΣ Πέλλας 24,25,26&28/3/2018 (ορθή επανάληψη)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ 14η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 14.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 14.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 13η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ 14η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ 14η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ