Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 17 και 18/11/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 17 και 18/11/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.11.2018

K16 3η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

K14 3η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 3η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2

K8 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 3η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.11.2018

K16 3η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 11.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΥΡΩΝ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 12.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K12 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

K10 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 12.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

K8 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K6 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

More in ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ