Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 11&12/11/2017 … – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 11&12/11/2017 …

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.11.2017

ΠΑΙΔΩΝ 1η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 13.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.11.2017

ΠΑΙΔΩΝ 1η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

More in ΓΕΝΙΚΑ