Πρόγραμμα παιδικών αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 25, 28, 29 & 2/5/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 25, 28, 29 & 2/5/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 20η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 18.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 18.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.04.2018

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 17η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 21η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 17η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.05.2018

ΠΑΙΔΩΝ 19η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ 22η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ