Πρόγραμμα παιδικών αγώνων ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων ΕΠΣ Πέλλας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 16η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 17η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 17η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.04.2018

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 12.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.04.2018
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ