Πρόγραμμα παιδικών αγωνων Σαββάτου 3/11/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγωνων Σαββάτου 3/11/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.11.2018

K16 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K12 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K10 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K8 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K6 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.11.2018

K16 1η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 1η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K10 1η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 10.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K8 1η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 10.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

More in ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ