Πρόγραμμα Και Ορισμοί (17-21/3/2018) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Πρόγραμμα Και Ορισμοί (17-21/3/2018)

Handball Premier (19η-20η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (6η-13η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (7η-10η-11η-13η αγωνιστική)

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018

Handball Premier (19η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους (Πατιός- Τσιάνας, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 17:00 (ΕΡΤ3), ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- AEK (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης- Παρτεμιάν)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Φίλιππος Βέροιας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος ΓΣ- ΓΑΣ Καματερού (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)
ΧΑΝΘ 20:30, ΧΑΝΘ- Χιλιώτης Δράμα 1986 (Βήτας- Σκλαβενίτης, Παρτεμιάν)

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Αναγέννηση Βύρωνα (Φωκίτης- Μπαγάκη)
Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας- Απόλλων Σταυρούπολης (Τέμης- Γιάννου)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Πήτας- Μπουγιάκας)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
Σπίτι του χάντμπολ 20:00, Απόλλων Καλαμαριάς- ΑΕ Λήμνου (Νάσκος- Χαρίτσος)

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- ΓΣ Χανίων (Φωκίτης- Μπαγάκη)

Β’ Ανδρών (13η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ηλυσιακός (Φωτακίδης- Ανταλής)
Σαλαμίνας 20:00, Πανιώνιος- ΑΟ Πολιτείας (Φωτακίδης- Ανταλής)

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018

Handball Premier (19η αγωνιστική)
Μελίνα Μερκούρη 16:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας (Κουτσός- Ψύλλος, Κυριακούλιας)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
ΚΓΔ Δράμας 14:00, ΓΣ Δράμα 86- ΟΛΑ Δράμας (Σαπανίδης- Σαββίδης)
Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- ΑΟ Προσοτσάνης (Ηλιάδης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- Αρίων Πτολεμαΐδας (Δελόγλου- Θεοδοσίου)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Άρης Νίκαιας (Λεφάκης- Μπράμου)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 18:30, ΑΟ Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Καπέλη- Τζουραμάνης)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 16:00, ΓΣ Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Φωκίτης- Μπαγάκη)

Β’ Ανδρών (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ναυπλίου 13:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Πήγασος Κυψέλης (Καραπάνος- Ελευθερίου)
ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός Λαμίας- Αναγέννηση Βύρωνα (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
ΔΚΓ Αιγίου 19:30, Σεριφάτο Αιγίου- ΑΣ Ηλιούπολης (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018

Handball Premier (20η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Φοίβος Συκεών

More in ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ