Πρόγραμμα αγώνων 11,14,15, και 18/4/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων 11,14,15, και 18/4/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.04.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.04.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
B ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ( ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ )
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.04.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΘΥΡΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ( ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΑΠΟΝΟΜΗ ΕΠΑΘΛΟΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤ/ΤΕΣ)
ΚΑΛΗΣ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – Μ.ΑΛΕ/ΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.04.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 17.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ