Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 31/3 & 1/4/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 31/3 & 1/4/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 31.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ 15η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 13.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2018
ΠΑΙΔΩΝ 15η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 13.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ