Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 9,10 & 13 Σεπτεμβρίου 2017 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 9,10 & 13 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.30 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ ΒΡΥΣΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.30 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 17.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 17.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 17.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ