Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 28,31/3 & 1/4 & 4/4/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 28,31/3 & 1/4 & 4/4/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.03.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 20η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 31.03.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 21η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 16.30 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 16.30 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 16.30 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.30 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 21η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.30 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ