Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 18,21&22/4/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 18,21&22/4/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.04.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 17.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.04.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 24η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.04.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 24η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ