Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

17 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

13 ΓΚΟΛ

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα)

12 ΓΚΟΛ 

Νικολαίδης (Αραβησσός)

11 ΓΚΟΛ

Καρπάτσης Α. (Μακεδονικός)

10 ΓΚΟΛ

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

8 ΓΚΟΛ

Σάλα (Λιποχώρι)

Χωραφάς (Δυτικού)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

Κοπάτσης (Αραβησσός)

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

6 ΓΚΟΛ

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

Καρπάτσης Ε. (Μακεδονικός)

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Καρπάς (Αραβησσός)

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Καρπάτσης Β. (Μακεδονικός)

Αραβίδης (Δυτικό)

Σανοζίδης (Δυτικό)

Παυλίδης (Δυτικό)

Ανδρεάδης Χ (Δυτικό)

4 ΓΚΟΛ

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Γιαλίδης (Αραβησσός)

Πιπερίδης (Νέα Τραπεζούντα)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Κιόσης (Αραβησσός)

Ντότας (Πατριαρχείο)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

2 ΓΚΟΛ

Γονατιάδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Κ (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Καταπουλιτίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχείο)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Στεργίου Μ (Αραβησσός)

Ανδρεάδης Ι (Δυτικό)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Δομούζης (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Καρπάτσης Γρ. (Μακεδονικός)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Γεωργιάδης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Μαζαράκης (Ν.Πέλλα)

Σπαρταλίδης (Ν.Πέλλα)

Μαραγκός (Ν.Πέλλα)

Σπυριδάκης (Ν.Πέλλα)

Καραβασίλης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Σπυρίδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Μ (Δάφνη)

Μανώλογλου (Δάφνη)

Ιωαννίδης (Δάφνη)

More in Α 2ος όμιλος