Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

13 ΓΚΟΛ

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα)

12 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

11 ΓΚΟΛ

Νικολαίδης (Αραβησσός)

Καρπάτσης Α. (Μακεδονικός)

10 ΓΚΟΛ

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

8 ΓΚΟΛ

Σάλα (Λιποχώρι)

Χωραφάς (Δυτικού)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

Κοπάτσης (Αραβησσός)

6 ΓΚΟΛ

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Καρπάτσης Ε. (Μακεδονικός)

Καρπάτσης Β. (Μακεδονικός)

Αραβίδης (Δυτικό)

Σανοζίδης (Δυτικό)

Παυλίδης (Δυτικό)

Ανδρεάδης Χ (Δυτικό)

4 ΓΚΟΛ

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Καρπάς (Αραβησσός)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Πιπερίδης (Νέα Τραπεζούντα)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Γιαλίδης (Αραβησσός)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

2 ΓΚΟΛ

Γονατιάδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Κ (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Καταπουλιτίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Ντότας (Πατριαρχείο)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Κιόσης Δ (Αραβησσός)

Ανδρεάδης Ι (Δυτικό)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

 

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχειο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Δομούζης (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Στεργίου Μ (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Γεωργιάδης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Μαζαράκης (Ν.Πέλλα)

Σπαρταλίδης (Ν.Πέλλα)

Μαραγκός (Ν.Πέλλα)

Σπυριδάκης (Ν.Πέλλα)

Καραβασίλης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Σπυρίδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Μ (Δάφνη)

Μανώλογλου (Δάφνη)

Ιωαννίδης (Δάφνη)

More in Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ