Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

17 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

 

15 ΓΚΟΛ

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα)

 

13 ΓΚΟΛ 

Νικολαίδης (Αραβησσός)

 

12 ΓΚΟΛ

Καρπάτσης Α. (Μακεδονικός)

 

11 ΓΚΟΛ

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

 

10 ΓΚΟΛ

Κοπάτσης (Αραβησσος)

 

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

 

8 ΓΚΟΛ

Σάλα (Λιποχώρι)

Χωραφάς (Δυτικού)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

 

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

Πιπερίδης (Ν.Τραπεζούντα)

 

6 ΓΚΟΛ

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

Καρπάς (Αραβησσός)

Καρπάτσης Ε. (Μακεδονικός)

Ανδρεάδης Χ (Δυτικό)

 

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Κιόσης Δ (Αραβησσός)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Καρπάτσης Β. (Μακεδονικός)

Αραβίδης (Δυτικό)

Σανοζίδης (Δυτικό)

Παυλίδης (Δυτικό)

 

4 ΓΚΟΛ

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Γιαλίδης (Αραβησσός)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

 

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Στέργιου (Αραβησσός)

Ντότας (Πατριαρχείο)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Γονατιάδης (Δάφνη)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

 

2 ΓΚΟΛ

Ανδρεάδης Κ (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Καταπουλιτίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχείο)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Ανδρεάδης Ι (Δυτικό)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

 

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Χρυσίδης (Πατριαρχείο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Δομούζης (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Γιαλαμπούκης (Μακεδονικός)

Καρπάτσης Γρ. (Μακεδονικός)

Γεωργιάδης (Ν.Πέλλα)

Αγγελάρης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Μαζαράκης (Ν.Πέλλα)

Σπαρταλίδης (Ν.Πέλλα)

Μαραγκός (Ν.Πέλλα)

Σπυριδάκης (Ν.Πέλλα)

Καραβασίλης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Σπυρίδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Μ (Δάφνη)

Μανώλογλου (Δάφνη)

Ιωαννίδης (Δάφνη)

More in Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ