Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 1ος Όμιλος

16 ΓΚΟΛ

Κόγιος Σ (Δωροθέα)

Δάγγας (Ζέρβη)

 

14 ΓΚΟΛ

Καραγιαννίδης (Νεοχώρι)

 

13 ΓΚΟΛ

Καρασαββίδης (Σκύδρα)

 

12 ΓΚΟΛ

Γεωργίου (Σκύδρα)

 

11 ΓΚΟΛ

Πέτσος Χ. (Τσάκοι)

Τότλης (Μακεδονικός)

 

10 ΓΚΟΛ

Πέτσος Ι. (Τσάκοι)

 

8 ΓΚΟΛ

Γέργης Δ.(Βορεινό)

Μαντζερίδης Π (Νεοχώρι)

Πολατίδης Π (Παναγίτσα)

 

7 ΓΚΟΛ

Σταματιάδης Χ (Δωροθέα)

Χαραλαμπίδης (Σκύδρα)

 

6 ΓΚΟΛ

Τσολερίδης (Νεοχώρι)

5 ΓΚΟΛ

Αντωνιάδης (Νεοχώρι)

Κουκουλίδης (Βορεινό)

Μπουρδάνης (Μακεδονικός)

Άξασλης (Πετριά)

Μουρουζίδης (Πετριά)

Σαρίδης Ι (Πετριά)

Κιτσούκης Πετ (Ζέρβη)

Φανόπουλος (Παναγίτσα)

Μισαηλίδης (Παναγίτσα)

 

4 ΓΚΟΛ

Ταστεμίρογλου (Νεοχώρι)

Κόγιος Γ (Δωροθέα)

Τσάλμας (Δωροθέα)

Γκολγκέγκα (Δωροθέα)

Κουντουράς ( Σκύδρα)

Μακριδης(Γραμματικό)

Μπόγιας (Γραμματικό)

Ρέντζια (Μακεδονικός)

Ιμβριώτης (Πετριά)

Γιάνκου (Ζέρβη)

Κιτσούκης Παντ. (Ζέρβη)

Μάντσης (Βορεινό)

Στεφανίδης (Βορεινό)

 

3 ΓΚΟΛ

Μάρτσιος (Σκύδρα)

Μούτσα (Σκύδρα)

Παπαδόπουλος (Σκύδρα)

Μαντζερίδης Χ (Νεοχώρι)

Γιούρος (Γραμματικο)

Ιωσηφίδης (Γραμματικό)

Πέικος Ι (Βορεινό)

Καλογιάννης (Μακεδονικός)

Γάτσης (Μακεδονικός)

 

2 ΓΚΟΛ

Λαζαρίδης(Σκύδρα)

Αποστόλου(Σκύδρα)

Αδέμης(Δωροθέα)

Ιγνατίδης (Δωροθέα)

Κουρουκαφόπουλος (Δωροθέα)

Τσαβδάρης (Δωροθέα)

Σούτογλου (Νεοχώρι)

Λόγγος (Νεοχώρι)

Ζευγαρίδης (Βορεινό)

Αντωνιάδης (Παναγίτσα)

Παπαδόπουλος (Παναγίτσα)

Ταρασίδης (Παναγίτσα)

Τζίγκας (Παναγίτσα)

Σαρίδης Ν (Πετριά)

Αργυρόπουλος(Πετριά)

Στογιαννίδης (Πετριά)

Πλατσιώτας (Ζέρβη)

Διούδης (Τσάκοι)

Γέργης Ι (Βορεινό)

Πέικος Π (Βορεινό)

 

1 ΓΚΟΛ

Δερμεντζογλου Ρ (Νεοχώρι)

Παρούτογλου (Νεοχώρι)

Τζίκια (Δωροθέα)

Σούσουλας (Δωροθέα)

Τόκος (Δωροθεα)

Σοκόλ(Πετριά)

Σαρίδης Α(Πετριά)

Κιμπίρης (Πετριά)

Τυριακίδης Χ(Πετριά)

Μουσικός(Πετριά)

Τυριακίδης Α.(Πετριά)

Κυριακίδης (Πετριά)

Κοτσία (Πετριά)

Τυριακίδης Γ (Πετριά)

Τζήγκας (Ζέρβη)

Γιαννακίδης (Ζέρβη)

Παρασκευόπουλος(Παναγίτσα)

Πολατίδης Ι (Παναγίτσα)

Τσόπανος (Παναγίτσα)

Ντάρσι (Παναγίτσα)

Δόγκας (Παναγίτσα)

Πολατίδης (Παναγίτσα)

Χατζηγεωργίου (Σκύδρα)

Γραμματόπουλος (Σκύδρα)

More in Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ