Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 1ος Όμιλος

13 ΓΚΟΛ

Καρασαββίδης (Σκύδρα)

12 ΓΚΟΛ

Δάγγας (Ζέρβη)

Καραγιαννίδης Νεοχώρι)

Κόγιος Σ (Δωροθέα)

 

11 ΓΚΟΛ

Πέτσος Χ. (Τσάκοι)

Τότλης (Μακεδονικός)

Γεωργίου (Σκύδρα)

8 ΓΚΟΛ

Πέτσος Ι. (Τσάκοι)

7 ΓΚΟΛ

Γέργης Δ. (Βορεινό)

Σταματιάδης Χ (Δωροθέα)

6 ΓΚΟΛ

Μαντζερίδης Π (Νεοχώρι)

Τσολερίδης (Νεοχώρι)

5 ΓΚΟΛ

Αντωνιάδης (Νεοχώρι)

Χαραλαμπίδης (Σκύδρα)

Κουκουλίδης (Βορεινό)

Πολατίδης (Παναγίτσα)

Άξασλης (Πετριά)

Σαρίδης Ι (Πετριά)

Κιτσούκης Πετ (Ζέρβη)

4 ΓΚΟΛ

Ταστεμίρογλου (Νεοχώρι)

Κόγιος Γ (Δωροθέα)

Τσάλμας (Δωροθέα)

Γκολγκέγκα (Νεοχώρι)

Μακριδης(Γραμματικό)

Μπόγιας (Γραμματικό)

Μισαηλίδης (Παναγίτσα)

Ιμβριώτης (Πετριά)

Μουρουζίδης (Πετριά)

Γιάνκου (Ζέρβη)

Μπουρδάνης (Μακεδονικός)

Μάντσης (Βορεινό)

3 ΓΚΟΛ

Φανόπουλος (Παναγίτσα)

Μάρτσιος (Σκύδρα)

Κουντουράς (Σκύδρα)

Γιούρος (Γραμματικο)

Ιωσηφίδης (Γραμματικό)

Στεφανίδης (Βορεινό)

Πέικος Ι (Βορεινό)

Ρέντζια (Μακεδονικός)

Καλογιάννης (Μακεδονικός)

Κιτσούκης Παν. (Ζέρβη

2 ΓΚΟΛ

Λαζαρίδης(Σκύδρα)

Αποστόλου(Σκύδρα)

Μούτσα (Σκύδρα)

Παπαδόπουλος (Σκύδρα)

Αδέμης(Δωροθέα)

Ιγνατίδης (Δωροθέα)

Τσαβδάρης (Δωροθέα)

Σούτογλου (Νεοχώρι)

Λόγγος (Νεοχώρι)

Ζευγαρίδης (Βορεινό)

Αντωνιάδης (Παναγίτσα)

Παπαδόπουλος (Παναγίτσα)

Σαρίδης Ν (Πετριά)

Αργυρόπουλος(Πετριά)

Στογιαννίδης (Πετριά)

Γάτσης (Μακεδονικός)

Πλατσιώτας (Ζέρβη)

Γέργης Ι (Βορεινό)

Πέικος Π (Βορεινό)

1 ΓΚΟΛ

Δερμεντζογλου Ρ (Νεοχώρι)

Μαντζερίδης Χ (Νεοχώρι)

Παρούτογλου (Νεοχώρι)

Τζίκια (Δωροθέα)

Σούσουλας (Δωροθέα)

Κουρουκαφόπουλος (Δωροθέα)

Τόκος (Δωροθεα)

Σοκόλ(Πετριά)

Σαρίδης Α(Πετριά)

Κιμπίρης (Πετριά)

Τυριακίδης Χ(Πετριά)

Μουσικός(Πετριά)

Τυριακίδης Α.(Πετριά)

Κυριακίδης (Πετριά)

Κοτσία (Πετριά)

Τυριακίδης Γ (Πετριά)

Τζήγκας (Ζέρβη)

Παρασκευόπουλος(Παναγίτσα)

Ταρασίδης(Παναγίτσα)

Τζίγκας(Παναγίτσα)

Τσόπανος (Παναγίτσα)

Ντάρσι (Παναγίτσα)

Πολατίδης (Παναγίτσα)

Χατζηγεωργίου (Σκύδρα)

Μπογδάνης(Μακεδονικός)

Μακρίδης (Μακεδονικός)

Ζάσκας(Μακεδονικός)

Γώγου (Τσάκοι)

Δούδης (Τσάκοι)

Γρηγοριάδης (Τσάκοι)

Γιαρντίμ (Τσάκοι)

Κουφόπουλος (Γραμματικό)

Γκούρι(Γραμματικό)

Καρυπίδης (Γραμματικό)

Βλαδίτσης(Γραμματικό)

More in Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ