Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

34 ΓΚΟΛ

Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

 

28 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

 

18 ΓΚΟΛ

Σιδώρης (Αμπελειές)

 

16 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

Μπάσδος (Δροσερό)

 

15 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

 

13 ΓΚΟΛ

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

Πολατίδης (Αξός)

 

12 ΓΚΟΛ

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

 

11 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

 

11 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

 

10 ΓΚΟΛ

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

 

9 ΓΚΟΛ

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Παλάνης (Λιπαρό)

 

8 ΓΚΟΛ

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Χαρμάνας (Αξός)

Ρήγας (Δαμιανό)

 

7 ΓΚΟΛ

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

 

6 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Βασιλειάδης (Αξός)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Χατζίδης ((Παλαίφυτο)

Μυστακίδης (Παλαίφυτο)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Μανδάλης (Λιπαρό)

 

5 ΓΚΟΛ

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Ελευθερίου Χ.Γ (Π.Νεολαία)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Μουρατίδης (Αξός)

 

4 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Κάτσε (Σταυροδρόμι)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σταμανίκης (Δροσερό)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Ζαφειρίου (Φίλιππος)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

 

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Καρυώτισσα)

Πασσαλής (Καρυώτισσα)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Εριόλ (Λιπαρό)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Φώτης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Δημτσούδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Ταρπάνης (Αρσένι)

 

2 ΓΚΟΛ

Κοσμίδης (Αξός)

Χατζηαλεξιάδης (Αξος)

Χωραφάς (Αξός)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Παπαθανασιάδης (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Π.Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Π. Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Παπαχρήστου (Π.Νεολαία)

Κελφωτιάδης ( Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Νικολαίδης (Δαμιανό)

Λαγομάτης  (Δαμιανό)

Δεσποτόπουλος (Φίλιππος)

Παπαδόπουλος (Φίλιππος)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μηνάς (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

Τσαρτσαράκης (Άγιαξ)

 

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Καλώσης (Σταυροδρόμι)

Μπόικος (Σταυροδρόμι)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Δούμος (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Μέμος (Π.Νεολαία)

Γκίλης (Π.Νεολαία)

Ελευθερίου Γ (Π.Νεολαία)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπόλλας (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Καλπακίδης (Δαμιανό

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Βαγγέλι (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Κοπαλίδης (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Μουρατίδης (Λιπαρό)

Τσελεγκίδης (Λιπαρό)

Φούντογλου (Λιπαρό)

Ιωαννίδης (Λιπαρό)

Χατζημούσης (Λιπαρό)

Δημόπουλος (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Κωνσταντινίδης (Αρσένι)

Πισμίσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Τεληγιαννίδης (Δροσερό)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος