Connect with us

Α 2ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία – 2ος όμιλος

13 ΓΚΟΛ
Γάτσος(Ποντιακή Νεολαία)

10 ΓΚΟΛ
Χαραλαμπίδης Κ(Γαλατάδες),Χατζηστεφάνου(Αξός), Δημητριάδης(Αξός)

8 ΓΚΟΛ
Παπαδόπουλος(Αμπελειές)
Τόπκας(Λιπαρό)

6 ΓΚΟΛ
Ελέζι(Σταυροδρόμι)

5 ΓΚΟΛ
Πολατίδης (Αξός), Χαρμάνας(Αξός),Χατζηβασιλειάδης(Σταυροδρόμι),Τζεβελέκης(Φίλιππος)

4  ΓΚΟΛ Μουρατίδης (Αξός),Ματεντζόγλου(Παλαίφυτο), Μπάσδος Κ Μ(Δροσερό), ,Ρίτε(Αμπελειές),Βαρδαρέντσης(Λιπαρό).Γεωργιάδης(Άθυρα)Τουχτίδης(Αγιαξ), Χατζηχρήστος(Φίλιππος), Μποζοίδης(Δαμιανό)

3 ΓΚΟΛ
Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία), Ελευθερίου Γ. Χ(Ποντιακή Νεολαία), Μαραντίδης (Αμπελειές), Σιδώρης(Αμπελειές)Σιδηρόπουλος(Αμπελειές), Γρηγοριάδης (Γαλατάδες), Μάλαμας(Γαλατάδες),Χατζίδης(Παλαίφυτο), Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα), Λογοθετίδης(Άθυρα), Σωτηριάδης(Δαμιανό),Παπαδόπουλος(Δαμιανό), Παλάνης(Λιπαρό), Μανδάλης(Λιπαρό),Πελτέκης(Φίλιππος),Ταρπάνης(Αρσένι),
Κουκούδας(Σταυροδρόμι)

2 ΓΚΟΛ
Τσαβδάρης(Αξός), Βασιλειάδης(Αξός), Στεφάνου(Σταυροδρόμι), Μπάμπος(Σταυροδρόμι)Μουρατίδης(Σταυροδρόμι), Ξανθόπουλος(Ποντιακή Νεολαία), Ελευθεριάδης(Π.Νεολαία), Σνάλα(Παλαίφυτο),Αρτεμιάδης(Παλαίφυτο), Ελευθεριάδης(Καρυώτισσα), Αλεξιάδης(Δαμιανό)Τσερίκου(Καρυώτισσα),Μουχτάρης (Άθυρα), Ριζόπουλος(Άθυρα), Ζαφειρίου(Φίλιππος), Εριόλ(Λιπαρό), Ψωμάς (Δροσερό), ,Ισλάκογλου (Γαλατάδες),Χαραλαμπίδης Ν(Γαλατάδες), Γεωργιάδης(Γαλατάδες)

1 ΓΚΟΛ
Ζγκούνι(Αξός), Σταυρίδης(Αξός),Ξενίδης(Αξός), Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι), Θεοδώρου(Σταυροδρόμι), Μαυρομάτης(Σταυροδρόμι), Παπαχρήστου (Ποντιακή Νεολαία ), Δεληγιαννίδης(Ποντιακή Νεολαία), Βουζβούρης(Αμπελειές), Μέκολι(Αμπελειές), Ντούφο(Γαλατάδες), Σταυρίδης(Γαλατάδες), Αντωνίου( Γαλατάδες), Ελέζι(Γαλατάδες), Γησκιάς(Παλαίφυτο), Μπουζάνι(Παλαίφυτο), Κλέντι(Παλαίφυτο), Γεωργιάδης(Καρυωτισσα), Σωτηριάδης(Καρυώτισσα), Συρόπουλος(Καρυώτισσα), Μερτζάνης (Καρυώτισσα), Σγουρούδης(Καρυώτισσα), Γρηγοριάδης(Δαμιανό),Ρήγας(Δαμιανό), Καλτσουνίδης(Δαμιανό), Αργυρίου(Δαμιανό), Πεητζίκας(Άθυρα),Νέμτσας(Άθυρα),Μουρμούρας(Άθυρα), Σιδηρόπουλος(Φίλιππος),Αρσίν(Φίλιππος) Μαγγανάρης(Λιπαρό), Μηνάς(Λιπαρό),Καρυπίδης(Αρσένι), Δεσποτόπουλος(Δροσερό),Μπάσδος Α. Μ(Δροσερό)Δέλλιος(Δροσερό),Ντουραχίδης(Αρσένι),Χατζηϊωάννου (Άγιαξ), Βαβουλίδης(Άγιαξ)
ΑΥΤΟΓΚΟΛ Σωτηριάδης (Δαμιανό), Κουκουσιάρης(Καρυώτισσα), Μερτζάνης(Καρυώτισσα)

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

www.eosbyemco.gr

Περισσότερα Άρθρα Α 2ος όμιλος

error: Content is protected !!