Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

31 ΓΚΟΛ
Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

 

28 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

 

16 ΓΚΟΛ

Σιδώρης (Αμπελειές)

Δημητριάδης (Αξός)

Μπάσδος (Δροσερό)

14 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

 

13ΓΚΟΛ

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

 

12 ΓΚΟΛ

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Πολατίδης (Αξός)

 

11 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

 

10 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

 

9 ΓΚΟΛ

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Παλάνης (Λιπαρό)

 

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Ρήγας (Δαμιανό)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

 

6 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Χατζίδης ((Παλαίφυτο)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Μανδάλης (Λιπαρό)

 

5 ΓΚΟΛ

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Μυστακίδης (Παλαίφυτο)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μουρατίδης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

 

4 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθερίου Χ.Γ (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Σταμανίκης (Δροσερό)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

 

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Κάτσε (Σταυροδρόμι)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Καρυώτισσα)

Πασσαλής (Καρυώτισσα)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Φώτης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Δημτσούδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ζαφειρίου (Φίλιππος))

Ταρπάνης (Αρσένι)

 

2 ΓΚΟΛ

Κοσμίδης (Αξός)

Χατζηαλεξιάδης (Αξος)

Χωραφάς (Αξός)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Παπαθανασιάδης (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Π.Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Π. Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Παπαχρήστου (Π.Νεολαία)

Κελφωτιάδης ( Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Νικολαίδης (Δαμιανό)

Λαγομάτης  (Δαμιανό)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Δεσποτόπουλος (Φίλιππος)

Νέμτσας (Άθυρα)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

Τσαρτσαράκης (Άγιαξ)

 

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Καλώσης (Σταυροδρόμι)

Μπόικος (Σταυροδρόμι)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Δούμος (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Μέμος (Π.Νεολαία)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπόλλας (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Καλπακίδης (Δαμιανό

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Βαγγέλι (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Παπαδόπουλος (Φίλιππος)

Κοπαλίδης (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Μουρατίδης (Λιπαρό)

Τσελεγκίδης (Λιπαρό)

Φούντογλου (Λιπαρό)

Ιωαννίδης (Λιπαρό)

Χατζημούσης (Λιπαρό)

Δημόπουλος (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Κωνσταντινίδης (Αρσένι)

Πισμίσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Τεληγιαννίδης (Δροσερό)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος