Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

24 ΓΚΟΛ 

Νάνος (Σαρακηνοί)

 

23 ΓΚΟΛ

Τσεγάνης (Νησί)

 

22ΓΚΟΛ

Καραολάνης (Ριζάρι)

 

21 ΓΚΟΛ

Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

 

17 ΓΚΟΛ 

Αλεξανδρίδης (Νησί)

 

16 ΓΚΟΛ

Μάντζιος (Κερασιά)

Νούσης Χ (Όρμα)

 

14 ΓΚΟΛ

Γκίνης (Νησί)

 

13 ΓΚΟΛ

Ελευθεριάδης Θ.(Μεγαπλάτανος)

 

12 ΓΚΟΛ

Ορτζάνης (Εθνικός)

Τσάτσε (Ελπίδα)

 

11 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

 

10 ΓΚΟΛ

Σπρίτος (Όρμα)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-4 Νησί)

Πασσαλής Αντ (Κερασιά)

Αθανασίου (7 Πολυκάρπη- 3 Εθνικός)

 

9 ΓΚΟΛ

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

 

8 ΓΚΟΛ

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Παπουλίδης (Νησί)

Κώνστας (Όρμα)

Πασλαμούσκας (Άρνισσα)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Μάρκου Μ (Γαρέφι)

 

 6 ΓΚΟΛ

Αντωνίου (Μεγαπλατανος)

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Σαμαράς (Όρμα)

Κωστίδης (Άρνισσα)

 

5 ΓΚΟΛ

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Απάζογλου (Ελπίδα)

Σαββαντόγλου (Ριζάρι)

Νάνος(Λυκόστομο)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Αβραμίδης Α (Όρμα)

Πατσούκας (Κερασιά)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

Καλπακίδης (Υδραία)

Δημητρίου Τ (Φούστανη)

 

4 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Φουδούλης (Ελπίδα)

Δαφνής (Νησί)

Αταλασίδης (Σαρακηνοί)

Παρίσσης (Σαρακηνοί)

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Αλεξιάδης (Ριζάρι

Γρηγοριάδης (Ριζάρι)

Καιλάρης Π (Μεγαπλάτανος)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Φανιάδης (Υδραία)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Παπαπέτρου Ι. (Λυκόστομο)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Μάρκου Χ. (Γαρέφι)

 

3 ΓΚΟΛ

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Σαμαρας Χ. (Σαρακηνοί)

Τουρμάνης (Ελπίδα)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Τοσουνίδης (Πολυκάρπη)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Σεφερίδης (Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Μεταξάς (Άρνισσα)

Τσόρμπας (Ριζάρι)

Κατηκαρίδης Γ.  (Ριζάρι)

Βάινας (Ριζάρι)

Δημητρίου (Όρμα)

Γάτσος(Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Τζαβέλλας (Κερασιά)

Λούσας (Κερασιά)

Σίσκος Θ (Γαρέφι)

 

2 ΓΚΟΛ

Αδάμ (Νησί)

Ταρπάνης (Νησί)

Μπέσιος  Ν (Νησί

Σουσάρι (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Τουτουκτσής (1 Πολυκάρπη- 1 Εθνικός)

Σαμπάν (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος (Ριζάρι)

Ιωάννου(Όρμα)

Ολίδης  (Άρνισσα)

Μάρτιν (Άρνισσα)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Λιούγας (Λυκόστομο)

Παλτίδης (Λυκόστομο)

Γουλάκης (Κερασιά)

Πασσαλής Αναστ (Κερασιά)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Στούπης (Πολυκάρπη)

Μήνου (Όρμα)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Καραηλίας (Φούστανη)

Παρασκευάς (Γαρέφι)

 1 ΓΚΟΛ

Γραικός (Σαρακηνοί)

Τουμανίδης (Σαρακηνοί)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Μπουζάκης (Ελπίδα)

Χυσενλάρι (Ελπίδα)

Στανίσης(Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Μπαμπατζάνης (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Μάρκου (Νησί)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Ψωμιάδης (Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Υδραία)

Μητεόπουλος (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Καλκαβούρης (Υδραία)

Τσόλκας (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Θεοδωρίδης (Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι (Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Κατηκαρίδης Κ (Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Σασαρίδης (Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ζουμπούλης (Ριζάρι)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καμπούρης (Άρνισσα)

Ταραβουσίδης (Άρνισσα)

Μπαιρακταρίδης (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πετρούδης (Φούστανη)

Μυλωνάς (Φούστανη)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Τζούλης (Κερασιά)

Μπέλιος (Λυκόστομο

Δίος Δ (Λυκόστομο)

Στόικος Ν (Λυκόστομο)

Δίος Σ (Λυκόστομο)

Νικολάου (Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Παπακούτσης (Γαρέφι)

Μπίνος Β (Γαρέφι)

Μάρκου Θ (Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος