Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

27 ΓΚΟΛ

Τσεγάνης (Νησί)

 

26 ΓΚΟΛ

Νάνος (Σαρακηνοί)

 

22 ΓΚΟΛ

Καραολάνης (Ριζάρι)

 

Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

 

18 ΓΚΟΛ

Μάντζιος (Κερασιά)

Νούσης Χ (Όρμα)

 

17 ΓΚΟΛ

Αλεξανδρίδης (Νησί)

 

15 ΓΚΟΛ

Γκίνης (Νησί)

 

14 ΓΚΟΛ

Ελευθεριάδης Θ.(Μεγαπλάτανος)

 

13 ΓΚΟΛ

Τσάτσε (Ελπίδα)

 

12 ΓΚΟΛ

Ορτζάνης (Εθνικός)

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

 

11 ΓΚΟΛ

Αθανασίου (4 Εθνικός-7 Πολυκάρπη)

Τσακώνης (6 Νησί- 5 Ριζάρι)

 

10 ΓΚΟΛ

Σπρίτος (Όρμα)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Πασσαλής Αντ (Κερασιά)

 

9 ΓΚΟΛ

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

 

 8 ΓΚΟΛ

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Παπουλίδης (Νησί)

Κώνστας (Όρμα)

Μίσκος (Ριζάρι)

Πασλαμούσκας (Άρνισσα)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Μάρκου Μ (Γαρέφι)

 

7 ΓΚΟΛ

Αντωνίου (Μεγαπλάτανος)

Σαμαράς (Όρμα)

 

6 ΓΚΟΛ

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Απάζογλου (Ελπίδα)

Φουδούλης (Ελπίδα)

Κωστίδης (Άρνισσα)

 

5 ΓΚΟΛ

Αταλασίδης (Σαρακηνοί)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Σαββαντόγλου (Ριζάρι)

Νάνος(Λυκόστομο)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Αβραμίδης Α (Όρμα)

Πατσούκας (Κερασιά)

Κλεισούρης (Εθνικός)

 Μίσκος (Εθνικός)

Καλπακίδης (Υδραία)

Δημητρίου Τ (Φούστανη)

 

4 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Δαφνής (Νησί)

Παρίσσης (Σαρακηνοί)

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Γρηγοριάδης (Ριζάρι)

Καιλάρης Π (Μεγαπλάτανος)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Λούσας (Κερασιά)

Τσολερίδης(Υδραία)

Φανιάδης (Υδραία)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Παπαπέτρου Ι. (Λυκόστομο)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Μάρκου Χ. (Γαρέφι)

 

3 ΓΚΟΛ

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Σαμαρας Χ. (Σαρακηνοί)

Ταρπάνης (Νησί)

Τουρμάνης (Ελπίδα)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Αδάμ (1 Ελπίδα- 2 Νησί)

Ουρτζάνης (Εθνικός)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

 Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Τοσουνίδης (Πολυκάρπη)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Σεφερίδης (Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Μεταξάς (Άρνισσα)

Τσόρμπας (Ριζάρι)

Κατηκαρίδης Γ. (Ριζάρι)

Βάινας (Ριζάρι)

Δημητρίου (Όρμα)

Γάτσος(Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Τζαβέλλας (Κερασιά)

Σίσκος Θ (Γαρέφι)

 Παρασκευάς (Γαρέφι)

 

2 ΓΚΟΛ

Μπαμπατζάνης (Νησί)

Μπέσιος Ν (Νησί)

Σουσάρι (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Τουτουκτσής (1 Πολυκάρπη- 1 Εθνικός)

Σαμπάν (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος (Ριζάρι)

Ιωάννου (Όρμα)

Ολίδης (Άρνισσα)

Μάρτιν (Άρνισσα)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Λιούγας (Λυκόστομο)

Παλτίδης (Λυκόστομο)

Γουλάκης (Κερασιά)

Πασσαλής Αναστ (Κερασιά)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Στούπης (Πολυκάρπη)

Μήνου (Όρμα)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Καραηλίας (Φούστανη)

 

1 ΓΚΟΛ

Γραικός (Σαρακηνοί)

Τουμανίδης (Σαρακηνοί)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Μπουζάκης (Ελπίδα)

Χυσενλάρι (Ελπίδα)

Στανίσης(Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Μάρκου (Νησί)

Μπίτσας (Όρμα)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Ψωμιάδης (Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Υδραία)

Μητεόπουλος (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Καλκαβούρης (Υδραία)

Τσόλκας (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Θεοδωρίδης (Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι (Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Κατηκαρίδης Κ (Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Σασαρίδης (Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ζουμπούλης (Ριζάρι)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καμπούρης (Άρνισσα)

Ταραβουσίδης (Άρνισσα)

Γάτσος (Άρνισσα)

Μπαιρακταρίδης (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πετρούδης (Φούστανη)

Μυλωνάς (Φούστανη)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Τζούλης (Κερασιά)

Μπέλιος (Λυκόστομο)

Δίος Δ (Λυκόστομο)

Στόικος Ν (Λυκόστομο)

Δίος Σ (Λυκόστομο)

Νικολάου (Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Παπακούτσης (Γαρέφι)

Μπίνος Β (Γαρέφι)

Μάρκου Θ (Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος