Connect with us

Α' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Οι τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές σε Α1 και Α’ Κατηγορία

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα σε Α1 και Α’ Κατηγορία, τέσσερις αγωνιστικές πριν την λήξη της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

19η Αγωνιστικη
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

20η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ-ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

21η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

22η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ-ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ,
1ος ΟΜΙΛΟΣ

19η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ-ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

20η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

21η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ-ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ-ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

22η Αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000-ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, 2ος ΟΜΙΛΟΣ

19η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ-ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΕΠΟ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

20η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ -ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ

21η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ-ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ-ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΕΠΟ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

22η Αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ -ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ-ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα Α' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

error: Content is protected !!