Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Δράση στους γειτονικούς Νομούς

Δείτε την αγωνιστική δράση στους όμορους Νομούς, αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων, σε κάθε Ένωση παρακάτω:

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α1 Κατηγορία
Σάββατο, 16.00
Ομόνοια Σίνδου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κυριακή, 11.30
ΑΕ Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝ Επιβατών
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Κυριακή, 16.00
Εθνικός Σοχού – ΠΑΟ Κουφαλίων
Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιάσων Αυγής

Βαθμολογία
Εθνικός Σοχού  52
ΠΑΟ Κουφαλίων  49
Ηρακλής Αμπελοκήπων 46
ΑΕ Ευόσμου 46
Καμπανιακός 45
Ολυμπιακός Κυμίνων 43
Ιάσων Αυγής 40
Παύλος Μελάς 37
Ομόνοια Σίνδου 34
Φοίνικας Πολίχνης 31
ΑΟ Καρδίας 31
ΠΑΟΝΕ  30
Ποσειδώνας Καλαμαριάς  30
ΠΑΟ Ξυλούπολης 25
Αναγέννηση Χαλκηδόνας  22
Ιωνικός  16
ΑΠΕΛ 3

ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α1 Κατηγορία
Σάββατο, 15.00
ΑΕ Πολυκάστρου – ΠάΙκό Γουμένισσας
Κεραυνός Ποντοηράκλειας – Αστέρας Μεγ.Βρύσης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – Αναγέννηση Πλαγιάς
Ηρακλής Αργυρούπολης – Δόξα Καμπάνη
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Σ.Σ.Μουριών
Ρεπό Απόλλων Ευρωπού

Βαθμολογία
Αναγέννηση Πλαγιάς 39
Αστέρας Μ.Βρύσης 36
ΑΕ Πολυκάστρου 36
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 35
Απόλλων Ευρωπού 33
Πάικο Γουμένισσας 21
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 19
Εθνικός Σ.Σ.Μουριών 19
Δόξα Καμπάνη 16
Κεραυνός Ποντοηράκλειας 10
Ηρακλής Αργυρούπολης 8

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ Κατηγορία
Σάββατο, 15.00
Ελλάς Α.Καλλινίκης – Μ.Αλέξανδρος Περάσματος
Ακρίτας Αχλάδας – Ερμής Αμυνταίου
Θύελλα Φιλώτα – Μελιτεύς Μελίτης

Κυριακή, 15.00
Άρης Λόφων – Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας
Μακεδονικός Αγ.Παντελεήμονα – Αίας Αμμοχωρίου 0-3 α.α
Ρεπό Ιτέα Ιτέας

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Σάββατο 29/2/20
Α’ Κατηγορία
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας
Αγ.Αστέρας Πλατέος – Ένωση Απ.Παύλου
ΑΕΠ Βέροιας – Αχιλλέας Νάουσας
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού
Αστέρας Τριποτάμου – Ομυμπιακός Νάουσας
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Φίλιππος Μελίκης
ΦΑΣ Νάουσα – ΠΑΟ Κουλούρας
Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 69
ΦΑΣ Νάουσα 64
ΓΑΣ Ροδοχωρίου 58
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 55
Αγ.Αστέρας Πλατέος 50
ΓΑΣ Κοπανού 35
Ενωση Απ.Παύλου 35
Αχιλλέας Νάουσας 35
Φίλιππος Μελίκης 35
ΑΕ Χαρίεσσας 31
Θύελλα Σταυρού 25
Άρης Παλαιοχωρίου 25
ΠΑΟ Κουλούρας 21
Αστέρας Τριποτάμου 18
ΑΕΠ Βέροιας 6
Ολυμπιακός Νάουσας 5

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Α1 Κατηγορια
Σάββατο, 16.00
Play Off
Νίκη Πολυγύρου – Όλυνθος Ολύνθου
Π.Ο. Μουδανιών – Τορωναίος Αφύτου
Αετός Βαρβάρας – Ανθεμούς Γαλάτιστας

Βαθμολογία
Όλυνθος Ολύνθου 4
Αετός Βαρβάρας 3
Τορωναίος Αφύτου 3
Νίκη Πολυγύρου 2
ΠΟ Ν.Μουδανιών 2
Ανθεμούς Γαλάτιστας 1

Σάββατο, 16.00
Play Out
Α.Ο. Χανιώτης – Θύελλα Κρήνης
Α.Ο. Σάρτης – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Τα Μ.Κ. Στρατωνίου – Άρης Κασσανδρείας

Ηρακλής Ν. Φώκαιας 13
ΑΟ Σάρτης 10
Θύελλα Κρήνης 10
ΑΟ Χανιώτης 8
Τα ΜΚ Στρατωνίου 2
Άρης Κασσανδρείας 0

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΓΕΝΙΚΑ

error: Content is protected !!