Δείτε τους κορυφαίους του πρώτου ομίλου στη Β’ Κατηγορία, όπως τους ανέδειξαν οι προπονητές – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δείτε τους κορυφαίους του πρώτου ομίλου στη Β’ Κατηγορία, όπως τους ανέδειξαν οι προπονητές

Δείτε τους κορυφαίους στον πρώτο όμιλο της Β´ Κατηγορίας όπως τους ανέδειξαν με την ψήφο τους οι προπονητές των ομάδων.

Ο Σωτήρης Κόγιος της Αναγέννησης Δωροθέας είναι ο τελικός νικητής με τον Χρήστο Πέτσο της Ένωσης Τσάκων να ακολουθεί και πιο πίσω τον Πάρη Γεωργίου του ΠΑΣ Σκύδρα.

 

Δείτε πως ψήφισαν οι προπονητές των ομάδων:

 

Αναγέννηση Δωροθέας, Γιώργος Μπογδάνης 

Πέτρος Πέικος (Βορεινό)

Παναγιώτης Καραγιαννίδης (Νεοχώρι)

 

Αστέρας Νεοχωρίου, Νίκος Τσολερίδης

Γιώργος Κόγιος (Δωροθέα)

Χρήστος Πέτσος (Τσάκοι)

 

ΠΑΣ Σκύδρα, Γρηγόρης Κυζιρίδης

Σωτήρης Κόγιος (Δωροθέα)

Χρήστος Πέτσος (Τσάκοι)

 

Νίκη Βορεινού, Γιάννης Κανωτίδης

Χρήστος Τσαβδάρης (Δωροθέα)

Σωτήρης Κόγιος (Δωροθέα)

 

Αστραπή Ζέρβης, Κώστας Τάνης

Σωτήρης Κόγιος (Δωροθέα)

Γιώργος Κόγιος (Δωροθέα)

 

Μακεδονικός Έδεσσας, Νίκος Χαραλάμπους

Σωτήρης Κόγιος (Δωροθέα)

Πάρης Γεωργίου (Σκύδρα)

 

Δάφνη Παναγίτσας, Νίκος Πολατίδης 

Σάκης Δάγγας (Ζέρβη)

Χρήστος Πέτσος (Τσάκοι)

 

Εθνικός Γραμματικού, Γιάννης Σταματίδης 

Χρήστος Σταματιάδης (Δωροθέα)

Πάρης Γεωργίου (Σκύδρα)

 

Ενωση Τσάκων, Γιώργος Γρηγοριάδης

Νίκος Καρασαββίδης (Σκύδρα)

Νίκος Τσολερίδης (Νεοχώρι)

 

Πυρσός Πετριάς *

* Παρά τις προσπάθειες μας δεν κατέστη δυνατό να επικοινωνήσουμε με τους ανθρώπους του Πυρσού Πετριάς.

 

Δείτε τον αριθμό των ψήφων που πήραν οι παίκτες:

Σωτήρης Κόγιος (Δωροθέα) 4

Χρήστος Πέτσος (Τσάκοι) 3

Πάρης Γεωργίου (Σκύδρα) 2

Γιώργος Κόγιος (Δωροθέα) 2

Σάκης Δάγγας (Ζέρβη) 1

Νίκος Καρασαββίδης (Σκύδρα) 1

Πέτρος Πέικος (Βορεινό) 1

Παναγιώτης Καραγιαννίδης (Νεοχώρι) 1

Χρήστος Σταματιάδης (Δωροθέα) 1

Χρήστος Τσαβδάρης (Δωροθέα) 1

Νίκος Τσολερίδης (Νεοχώρι) 1

More in Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ